​Автоматичні вимикачі постійного струму

Автоматичні вимикачі постійного струму: що це таке і де вони застосовуються?

Багато хто знає з шкільного курсу фізики, що струм буває змінним і постійним. Якщо про застосування змінного струму ми ще щось можемо з упевненістю сказати (всі побутові електроприймачі живляться від змінного струму), то про постійне ми не знаємо практично нічого. Але раз існують мережі постійного струму, значить є і споживачі, і соотвественно захист таких мереж теж потрібна. Вы можете заказать и купить автоматические выключатели etimat в удобное для вас время по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Де зустрічаються споживачі постійного струму і в чому відмінність апаратів захисту для цього роду струму ми розглянемо в цій статті.

Жоден з типів електричного струму не «краще», ніж інший - кожен підходить для вирішення певних завдань: змінний струм ідеальний для генерації, передачі і розподілу електроенергії на великі відстані, в той час як постійний струм знаходить своє застосування на спеціальних промислових об'єктах, установках сонячної енергії, центрах обробки даних, електричних підстанціях та ін.

Шафа розподілу постійного оперативного струму електричної підстанції

Розуміння відмінностей змінного і постійного струму дає чітке уявлення про завдання, з якими стикаються автоматичні вимикачі постійного струму. Змінний струм промислової частоти (50 Гц) змінює свій напрямок в електричному ланцюзі 50 раз в секунду і стільки ж раз «переходить» через нульове значення. Цей «перехід» значення струму через нуль сприяє швидкому гасінню електричної дуги. У ланцюгах постійного струму значення напруги постійно - також як і напрямок струму постійно в часі. Цей факт істотно ускладнює гасіння дуги постійного струму, і тому вимагає спеціальних конструкторських рішень.

Суміщені графіки нормального і перехідного режимів при відключенні: а) змінного струму; б) постійного струму.

Одне з таких рішень - використання постійного магніту (4). Рух дуги в магнітному полі є одним із способів гасіння в апаратах до 1 кВ і знаходить застосування в модульних автоматичних вимикачах. На електричну дугу, яка за своєю суттю є провідником, впливає магнітне поле, і та затягується в дугогасительную камеру, де остаточно згасає.

Интересные и актуальные новости

Вибір шпаклівки в компанії Техностар

Пістолет для Монтажної Піни Інструкція