Чому оформлення позики на чужий паспорт малоймовірно

Чому оформлення позики на чужий паспорт малоймовірно?

Багато громадян панічно бояться, що в епоху розвитку онлайн-МФО, коли не потрібно особиста присутність позичальника, зловмисники вкрадуть їх персональні дані і використовують для того, щоб оформити на них мікропозики. Чи це можливо?

Все більша кількість позичальників воліють оформляти позики онлайн, не виходячи з дому. Це дійсно просто і зручно. Ніхто не просить пред'являти документи, не потрібно їхати через все місто в відділення компанії.

ВЫ можете оформить быстро и без проблем интернет кредит для решения финансовых вопросов на выгодных и доступных условиях, без переплат и скрытых платежей.

Однак рука об руку з комфортом йде страх деяких позичальників про те, що шахраї, що опанували персональною інформацією, з такою ж легкістю зможуть оформити на громадянина позики, які він не брав.

Однак часто такі побоювання не мають під собою основи. Компанії самі зацікавлені в тому, щоб правильно ідентифікувати позичальника. Вони не зможуть пред'явити претензії до громадянина, який практично не був позичальником, а лише став жертвою шахраїв. Тому МФО розробили безліч прийомів, що дозволяють виключити ймовірність шахрайства.

Фото з паспортом

Щоб переконатися в особистості позичальника, компанії пропонують позичальникам відправити фотографію, на якій повинен бути зображений сам клієнт з паспортом і банківською картою в руках.

На фотографії повинні чітко читатися основні дані паспорта, а також банківського пластику. Не можна проводити редактуру знімка. Якщо компанія за допомогою спеціальних інструментів виявить, що позичальник намагався змінити на фото ключову інформацію, то йому миттєво відмовлять у позиці.

Перевірка карти

ПІБ позичальника на банківській картці повинні співпадати з ПІБ в паспорті. Чим більше карт клієнт прив'яже до сервісу онлайн-кредитування, тим більшим рівнем довіри він буде користуватися.

Для перевірки карти МФО воліють блокувати невелику суму на рахунку пластика. Якщо позичальник дійсно є власником карти, то він легко впізнає розмір заморозки і введе цю суму в потрібне поле, підтвердивши тим самим свою особистість.

Як правило, розмір заморозки не перевищує 10 рублів. Після проведення операції блокування знімається.

Перевірка сім-карти

Номер мобільного телефону також грає дуже важливу роль. По-перше, МФО перевіряють по своїх базах даних не світився чи раніше цей номер за якимось іншим позичальником. По-друге, МФО мають налагоджені зв'язки з мобільними операторами, що дозволяє отримувати безцінну інформацію про те, як довго позичальник користується даним номером, яка сім-карта була присутня в телефоні до того, як він перейшов на новий номер, де фізично знаходиться клієнт.

На основі цих відомостей можна відразу ж відсікти недобросовісних позичальників, які купують нелегальні сім-карти, а потім, використовуючи чужі паспортні дані, намагаються взяти позику на потрібну банківську карту.

Такі заходи безпеки призводять до того, що найчастіше громадяни можуть постраждати лише від дій дуже близьких родичів, у яких є доступ відразу і до паспорту позичальника, і до його банківської картки, і до телефону з сім-картою. Однак і в цьому випадку компанії не втрачають пильність і задають додаткові питання, наприклад, по кредитній історії, відповіді на які знає тільки сам позичальник.

Преимущества использования листового металла

Отримання дозволу на системи автономного опалення

Выбор кровельного материала для дома из бруса

Как скрыть коммуникации за потолком

Устаткування для Виробництва Монтажною Піни