Гумове покриття для дитячих майданчиків

Гумове покриття для дитячих майданчиків - найкраще з існуючих.

Гумове покриття для дитячих майданчиків

Гумове покриття для дитячих майданчиків є екологічно чистим матеріалом - в основі його виробництва лежить гумова крихта, що отримується при переробці зношених автомобільних покришок. Всіма необхідними властивостями отелочние підлогового матеріалу має наливне гумове покриття - ідеальне покриття дитячих ігрових майданчиків. Виробляючи дане покриття, компанія не тільки виготовляє нову продукцію з вторсировини, а й покращує екологічну обстановку, пускаючи в повторну переробку старі, нікому не потрібні автопокришки.

Бесшовное покрытие идеальное для детских игровых площадок вы можете заказать по самой выгодной и доступной цене. без переплати накруток.

Наша компанія виробляє не тільки плитку з гумової крихти, але і наливне гумове покриття на основі крихти і поліуретанового сполучного.

Бетонна полотно або гумове покриття: для дитячих майданчиків вибираємо безпеку

Всі ігрові майданчики, обладнані дитячим ігровим інвентарем, висота якого становить понад 500 мм, повинні бути викладені спеціальним ударопоглинаючою покриттям, щоб уникнути серйозних травм. В якості покриття на ігрових територіях не можна використовувати такі доступні і відомі матеріали, як бетон і асфальт, так як вони не мають властивість поглинати удар. Трава, по якій так приємно ходити, теж не може використовуватися в якості покриття, адже її властивості змінюються в залежності від пори року.

Ідеально підходить за всіма критеріями продукція - наливні гумові покриття і плитка для дитячих майданчиків на основі гумової крихти. Гумове покриття для дитячих майданчиків володіє всіма необхідними властивостями: воно стійко до великих температурних перепадів, має високу міцність і, що головне, поглинає удари. Таке покриття може витримувати регулярні навантаження, легко миється, не втрачає свій зовнішній вигляд з часом. До того ж гумове покриття (гумова плитка для дитячих майданчиків) легко і просто монтується.

Серед інших переваг, що відрізняють гумове покриття для дитячих майданчиків - ціна: невисока вартість сировини дозволяє формувати досить демократичні ціни для кінцевого продукту.

Готовый раствор для кладки кирпича

Утеплитель для бетонного пола

Особливість пластикових вікон

Клей для крепления плит Пеноплекса