Коротка характеристика товару.

Роз'єднувач. Коротка характеристика.

Крім того, роз'єднувачі призначені для створення видимого розриву ланцюга при відключенні харчування лінії. Це необхідно, перш за все, для безпеки при виконанні ремонтних робіт. В даному випадку апарат створює видимий розрив у ланцюгу між обладнанням, яке виведено в ремонт і обладнанням, яке знаходиться під робочою напругою.

Вы можете выбрать и купить разъединитель для отключения и включения электрической сети без нагрузки либо с незначительной нагрузкой по самой выгодной и не дорогой цене. без переплат.

Конструкція роз'єднувача.

Розглянемо конструктивні особливості комутаційного апарату на прикладі триполюсного роз'єднувача рубає типу (РВ, РВК).

Роз'єднувач являє собою три полюси, розташованих безпосередньо на одній сталевій рамі. У кожного полюса є один рухливий і один нерухомий контакт. Рухливі контакти кожного з трьох полюсів з'єднані через порцелянові тягові ізолятори із загальним валом, який в свою чергу з'єднаний з важелем приводу апарату. Тобто при оперуванні приводом комутаційного апарату одночасно включаються або відключаються (в залежності від виконуваної операції) три ножа.

Жорсткість з'єднання рухомого і нерухомого контактів забезпечується спеціальними пружинами. Пружини, натискаючи на сталеві пластини, притискають ножі рухомого контакту до нерухомого контакту.

У разі короткого замикання в ланцюзі через роз'єднувач протікають дуже великі струми, які можуть його зруйнувати. Для того щоб цього уникнути, в роз'єднувачі передбачений магнітний замок. Магнітний замок складається з двох пластин, які розташовані по обидва боки рухомого контакту (ті пластини, що забезпечують жорсткість контакту, про які згадувалося вище). Дані пластини при проходженні струму короткого замикання через роз'єднувач намагнічуються і взаємно притягуються, забезпечуючи при цьому додаткову жорсткість між

Роз'єднувачі не мають дугогасительного пристрої, тому відключати ними струми навантаження забороняється. Для відключення ланцюга під навантаженням використовуються вимикачі різних типів.

Для запобігання відключення роз'єднувача при включеному вимикачі передбачені механічні блокування. Також для запобігання помилковому або самочинному включення або відключення комутаційного апарату передбачені фіксатори і механічні замки.

Сайт строительной фирмы

Как выбрать лучший дозатор мыла

Для бажаючих відкрити казино

Шпаклівка по гіпсокартону