Особливості систем кондиціонування

Який тип вам потрібен?

Ви можете подумати, що вам автоматично знадобиться той же тип юнітів, що і раніше. У більшості випадків це правда, але не завжди. Ось два різних типи для розгляду.

Центральні кондиціонери: найпоширеніший тип блоку, центральний кондиціонер складається із зовнішнього конденсатора, внутрішнього кондиціонера повітря з повітродувки і випарником, а також повітропроводів, що проходять по всьому будинку. К Вашим услугам профессиональное обслуживание кондиционеров по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.  Внутрішній кондиціонер повітря може бути встановлений на горищі, в гаражі або підвалі. Якщо ваш воздуховод був погано встановлений або відсутній, центральний блок може також зажадати додаткових витрат на ремонт або установку воздуховода.

Кондиціонери без повітропроводів: альтернатива для тих, хто переходить від віконних блоків або тих, хто не хоче платити за повітроводи, кондиціонер без повітроводів охолоджує кімнату або зону кімнат з встановленим на стіні модулем і зовнішнім модулем. Залежно від типу, який ви купуєте, один зовнішній блок може керувати кількома внутрішніми блоками.

шукайте енергоефективність

Будь-кондиціонер, який ви купите для заміни старого пристрою, буде більш енергоефективним. Коли ви замінюєте центральний кондиціонер, переконайтеся, що і конденсатор, і повітряний регулятор замінені одночасно. Два компонента були створені для спільної роботи. Якщо ви зміните одне, а не інше, ваша система може стати неефективною.

SEER (сезонний рейтинг енергоефективності) є важливим фактором, що визначає, наскільки добре ваше новий пристрій буде використовувати енергію. Нові моделі повинні мати рейтинг не менше 14 SEER, але багато хто має рейтинг 15 або вище.

Розмір має значення

Більшість людей вважають, що чим більше кондиціонер, тим краще він буде охолоджувати ваш будинок. Це не так просто. Занадто велика система буде частіше включатися і вимикатися, збільшуючи ваші енерговитрати, і вона не буде працювати досить довго, щоб знизити вологість.

Розмір вашого нового підрозділу не повинен грунтуватися тільки на квадратних метрах вашого будинку. Охолоджуюча навантаження вашого будинку також повинна бути врахована. Це можна з'ясувати, подивившись на розмір вашого будинку, кількість утеплювача в ньому і розмір ваших вікон.

враховуйте вартість

Якщо у вас гнучкий бюджет, є кілька речей, які ви можете розглянути щодо вартості. Подумайте, наскільки ефективна система і скільки ви будете економити на витратах на електроенергію кожен місяць і рік. Крім того, розгляньте додану вартість вашого будинку, якщо ви плануєте продати. Оновлення та додавання нових повітропроводів може бути великою витратою, але надання вашого будинку хорошого центрального кондиціонера, який є ефективним і дієвим, може бути великою вигодою.

Працюйте з правильною компанією

Завжди корисно отримати кілька пропозицій, коли вам потрібен новий кондиціонер. Вартість пристрою і установки занадто велика, щоб залишити на волю випадку. Коли ви отримуєте пропозиції, ви повинні враховувати не тільки вартість. Задайте собі ці питання, щоб знайти відповідну компанію:

Вони несуть бренди, які відомі якістю?

Яка гарантія доступна для пристрою і для праці?

Вони пропонують якісний план обслуговування?

Чи можуть вони пояснити, чому їх рекомендації є кращими?

Вони ретельно оглянули ваш будинок, перш ніж дати вам оцінку?

Те, що ви не хочете, це компанія, яка буде брати з вас багато грошей і нічого не доставляти натомість. Вам також потрібен хтось, хто може допомогти вам підтримувати роботу вашого пристрою протягом багатьох років.

Особенности поиска жилья в аренду

Особливості кредитування.

Особливість пластикових вікон