​ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ

Всього кілька років тому світлодіодні джерела світла використовувалися в основному для декоративного освітлення і підсвічування. Розвиток і вдосконалення технологій виробництва кристалічних напівпровідникових матеріалів привело до появи ряду цінних переваг у світлодіодних світильників, розширенню сфери їх застосування та збільшення частки на ринку. Вы можете выбрать и купить качественные и долговечные гибридные светильники по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Сучасні світлодіодні світильники: аналіз основних переваг та недоліків

До переваг LED-приладів відносяться:

Низький рівень споживання енергії.

Енергозберігаючі світлодіодні лампи споживають в 2-8 разів менше електричної енергії, ніж інші штучні джерела світла.

Великий термін служби.

Сучасні світлодіодні системи здатні функціонувати до 50000-100000 годин (10-25 років роботи) без зміни початкових параметрів якості освітлення. Це приблизно в 100 разів перевищує показник терміну експлуатації у ламп розжарювання і в 12 разів у люмінесцентних світильників.

Можливість управління рівнем освітленості і якістю випромінювання.

Світлодіодні комплекси, доповнені регуляторами, датчиками і камерами перетворюються в інтелектуальну систему освітлення, що дозволяє регулювати параметри яскравості світлового потоку, змінювати його напрямок і управляти масивами світлодіодів.

Безпека.

У конструкції світлодіодного світильника відсутні шкідливі і небезпечні компоненти (ртуть, аргон, неон, криптон), що забезпечує екологічну та протипожежну безпеку його експлуатації і не вимагає спеціальних умов для утилізації.

Якість освітлення.

Світло, що випромінюється напівпровідниковими матеріалами, максимально наближений до природного денного випромінювання, характеризується високим рівнем передачі кольору і чистотою, відсутністю пульсації світлового потоку, інфрачервоних і ультрафіолетових променів. Комбінації різних світлодіодів дають можливість створювати будь-які кольорові відтінки.

Стійкість до негативних факторів впливу.

Твердотільні джерела світла стійкі до вібрації, перепадів напруги і механічних пошкоджень, здатні працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Економія на експлуатаційних витратах.

Світлодіодні лампи не вимагають установки спеціального пускорегулювальної апаратури і регулярного технічного обслуговування.

мініатюрність

Невеликі розміри LED джерел світла є ще однією перевагою світлодіодних світильників. Однак в деяких випадках, наприклад, для створення потужного світлового потоку понад 1000 лм ця особливість стає недоліком, оскільки вимагає використання великого масиву світлодіодів.

Недоліки світлодіодних приладів освітлення:

Низька яскравість світлового потоку в порівнянні з традиційними джерелами світла.

Проблему вдається усунути шляхом використання декількох напівпровідників в одному приладі і об'єднання їх в групи світлодіодних модулів.

Термін служби світлодіодних світильників визначається не тільки робочим потенціалом світлодіодів, але і залежить від параметрів інших складових системи освітлення (розмір і ефективність тепловідведення, гарантований термін експлуатації драйвера). З цієї причини деякі світлодіодні установки можуть працювати менше рекламованого виробником терміну.

Висока вартість LED-приладів в порівнянні з іншими штучними джерелами світла, хоча загальні витрати на освітлення з урахуванням значного терміну служби світильників будуть в кілька разів нижче.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

​ПРЕИМУЩЕСТВА НАТЯЖНЫХ ПОТОЛКОВ

КАК НАКЛЕИТЬ ПЛИТКУ ИЗ ПЕНОПОЛИСТИРОЛА НА ПОТОЛОК