​ЯК ПРИДБАТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ

Для більшості звичайних людей придбання житла - не тільки надзвичайне, але і вкрай рідкісна подія в житті. Ну, погодьтеся, мало хто з нас (якщо, звичайно, він не працюєте на агентство нерухомості) здійснює подібні операції не те що щомісяця, а хоча б щорічно. А тому досвіду в такому важливому і відповідальній справі у більшості народу замало, а, значить, потрібно бути гранично уважним і постаратися досконально вивчити всі підводні камені питання. 

Вы можете узнать правдивые и полезные отзывы на форумах Гринвилль Парк в Киеве о ландшафтом дизайне жилых комплексов и массу другой интересной информации в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Навіть звернення за допомогою в агентство нерухомості, не позбавить вас від необхідності тримати руку на пульсі подій і контролювати ситуацію в цілому. А тому, якщо в найближчому майбутньому ви плануєте купити квартиру, варто докладніше вивчити моменти, на які доведеться звертати увагу в першу чергу.

1. Потенційному покупцеві необхідно перевірити число осіб, зареєстрованих на його майбутньої житлоплощі. Інакше після покупки можливі проблеми з їх виселенням, так як будь-який прописане (зареєстроване) на житлоплощі особа має повне право нею користуватися, тобто проживати. Зазвичай таку перевірку забезпечує агентство нерухомості, яке проводить операцію.

2. Слід обов'язково переконатися в дієздатності вашого продавця. Адже укладати договір продажу квартири має право лише дієздатна особа, інакше пізніше його легко визнати недійсним.

3. Не варто намагатися заощадити на сплаті мита, вказуючи в договорі продажу квартири спеціально занижену вартість. Адже в разі визнання угоди недійсною ви зможете повернути собі тільки суму, зазначену в договорі. Тут варто знайти компромісне рішення.

4. Також має сенс задуматися, якщо раптом вам зустрічається оголошення про «продам квартиру» по дуже низькій ціні. Власники, яким нема за що переживати, ніколи не віддадуть своє житло за безцінь, до томи ж ви можете зробити оцінку квартири, втім, як і іншої нерухомості.

5. Перевірте наявність неузаконеним перепланувань в вашому майбутньому житло. Якщо мають місце зміни або перенесення несучих конструкцій в майбутньому вам доведеться витратити багато часу і сил на їх документальне оформлення, і далеко не однозначно, що це буде можливо.

6. Якщо підписання сторонами договору продажу квартири передує передача завдатку, обов'язково фіксуйте даний факт документально. Це також може бути договір або розписка з детальним зазначенням усіх даних зацікавлених сторін і призначення платежу. Має сенс оформляти передачу завдатку в присутності нотаріуса.

Дотримуючись наших порад, ви легко забезпечите себе від укладення угоди з квартирними аферистами, а сам процес придбання житла пройде для вас спокійно і радісно.

ШПАКЛЕВКА ДЛЯ ВНУТРЕННИХ РАБОТ

​ОДЯГ ДЛЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ І ФІТНЕСУ

ПОКРАСКА СТЕН ИЛИ ОБОИ? ПЛЮСЫ И МИНУС

​ПРЕИМУЩЕСТВА НАТЯЖНЫХ ПОТОЛКОВ