автомобільні Шпаклівки

Шпаклівка надлегких ULTRAMARINEДетальніше

Двокомпонентна поліефірна шпаклівка JETA PRO ULTRAMARINE має високу міцність і еластичність. Завдяки наднизькому питомій вазі, продукт підходить для заповнення і вирівнювання великих за площею пошкоджень кузовного елемента.

Шпаклівка має гарну адгезію до різних типів поверхні, її можна наносити на двокомпонентні акрилові грунтовки, сталеві, алюмінієві та дерев'яні поверхні, оцинковану сталь, старе лакофарбове покриття. Легко обробляється, не забиває абразив (підходить як для ручного, так і для механічної обробки). Поверхня перед нанесенням необхідно попередньо очистити, знежирити, відшліфувати і потім знежирити повторно.

Шпаклівка з мікро скловолокном IndigoПродукт не слід наносити на реактивні, однокомпонентні акрилові і нітроцелюлозні грунти.

Детальніше

Поліефірна шпаклівка з низькою питомою вагою універсального призначення, застосовується для вирівнювання великих за площею пошкоджень кузовного елемента.

Є універсальним в застосуванні продуктом, простим в нанесенні і обробці. Володіє міцністю і еластичністю необхідної для ремонту пошкодження. Має хорошу адгезію до поверхонь різного роду.

Шпаклівка пневмораспиляемая SprayКолір-світло-зелений.

Увага: Шпаклівку не слід наносити на реактивні, однокомпонентні акрилові і нітроцелюлозні грунти.

Детальніше

Двокомпонентна поліефірна доводочна шпаклівка автомобільна призначена для нанесення шпателем. Рекомендується для остаточного вирівнювання подряпин і поглиблень перед нанесенням грунту. Має хорошу адгезію до різного роду поверхонь. Легко наноситься, легко шліфується дрібнозернистим наждачним папером. Рівень блиску -матовий.

Шпаклівку можна наносити на поліефірні ламінати, двокомпонентні акрилові грунтовки, металеві поверхні, також незаґрунтовані, сталеві поверхні, оцинковані стали, старі шари лаку.

Колір білий.

УВАГА: Шпаклівку не слід наносити на реактивні, однокомпонентні акрилові і нітроцелюлозні грунти.

Детальніше

Автомобильная Шпатлевка

Автомобильные Шпатлевки

Універсальна Шпаклівка

виробництво Шпаклівки