Хімічні засоби очищення для очищення водогрійних і парових котлів

Хімічні засоби очищення спеціально розроблені і призначені для очищення будь-яких водогрійних і парових котлів від сажі, кіптяви, Засіб видаляє без праці відкладення сажі, які виникають через неправильну роботу пальника і неповного спалювання палива в котлах. Навіть незначні відкладення заважають оптимальному теплообміну і вимагають додаткової витрати палива.

Вы можете выбрать и купить качественные и эффективные средства очистки котлов от загрязнений по самой выгодной и доступной цене.

Засіб - лужної концентрат для чистки, який містить спеціальні добавки, які дозволяють використовувати його також в розведеному вигляді.

Продукт призначений для видалення сажі з теплогенераторів, що працюють на рідкому або твердому паливі (деревина, вугілля, кокс і т.д.).

Хімічне очищення парових, газових водогрійних котлів, труб, теплообмінників, трубопроводів від накипу дозволить збільшити ККД обладнання та продовжить термін його служби. Представляємо ефективний засіб хімічної очистки поверхні теплообмінників, труб, котлів дезокси АС. Крім накипу воно успішно очищає робочу поверхню від сольових, карбонатних, силікатних, залізистих і корозійних відкладень. Його також можна використовувати для технічного обслуговування і очищення систем мийки СІП (CIP), теплообмінних установок, систем опалення ЖКГ, пастеризатори, бойлерів та іншого обладнання в процесі його експлуатації.

Склад засоби хімічного очищення котлів, труб, теплообмінників

Ефективний засіб хімічної очистки котлів, труб, теплообмінників та іншого водогрійного обладнання являє собою концентровану рідку композицію на основі комплексу кислот, ПАР, інгібіторів корозії. Містить азотну і сульфаминовой кислоту. Хімічне очищення парових, газових, водогрійних котлів безпечна для сталі, легованої сталі, чавуну, пластику і гуми. Концентрат пожежобезпечний. Відноситься до 3-го класу небезпеки, робочі розчини до 4-го класу небезпеки. Зовнішній вигляд засоби хімічного очищення водогрійних газових і парових котлів і поверхні іншого обладнання - прозора рідина від світло бежевого до темно коричневого кольору. Водневий поки-затель 1% водного розчину pH 1,5 ± 0,1. Щільність складу при 20С, 1,15 ± 0,05 г / см³.

Технология шпаклевки стен под покраску своими руками

​Обстановка і декорування американських будинків

Гипсобетонные перегородки — технология сборки.