Монтажна Піна Форум

Піна: рекомендації по вибору

Монтажна піна: рекомендації по вибору | Відео


Я утеплював піною, але зовні, (перегородку з піноблоків на лоджії). в 5-7 см перед перегородкою було металеву огорожу лоджії з облицюванням з азбестових плит, тому працювати було не зручно.
Спершу вирізаними за місцем з 20-мм пінополістиролу смугами закрив низ ніші між блоками і огорожею (на рівні самого низу плити лоджії).
Відрізав по висоті листи з профнастилу (за розміром від низу плити лоджії до верху пререгородкі з піноблоків), ребра профнастилу при цьому йдуть вертикально.
Поставив листи профнастилу перед перегородкою. Щоб між профнастилом і перегородкою був зазор, проклав між ними смуги шириною 5-10 см з того ж 20-мм пінополістиролу.
Між огорожею і встановленим профнастилом встановив розпірки, дошки, пінополістирол і т.п. Таким чином пронастіл виявився притиснутим до закладеним перед ним горизонтально смугах з пінополістиролу.
Запніваніе виробляв через отвори, просвердлені в нижній частині піноблоків (10-20 см від підлоги лоджії, свер приблизно через метр), в кожен отвір за раз накачував цілий балон піни в 700мл. Таким чином піна розширювалася від низу до верху, рівномірно заповнюючи весь простір. Після застигання піни допенівал вже зверху.
На мій погляд вийшло відмінно, крім самого утеплення перегородки утеплювач закрив ще й торець плити лоджії + закріпив облицювання з профнастилу. Причому закріпити облицювання у вузькому просторі іншим способом було б проблематично.

Тонкощі при роботі з піною:

  1. Перед запінення простір обприскується водою з пультівізатора (піна розширюється і застигає під впливом вологи).
  2. Не всяка піна добре розширюється, деякі види майже не розширюються, тому треба підбирати. Мені в цьому плані сподобалася недорога піна їх магазину Обі (так і називається Обі), 700 мл стоять 160-180 рублів (дорожчає помаленьку), дуже ефективно розширюється.
  3. На холоді розширення піни може зменшитися в рази, тому краще запінювати в теплі, в крайньому випадку попередньо підігріти простір феном.
  4. Для більшого розширення піни балон треба попередньо підігріти в тазу з гарячою водою (я просто наливав гарячу з-під крана). Але не перестарайтеся, окріп може все зіпсувати.

На жаль поспішав (через день повинні були приїхати установники вікон), і не зробив фото. Якщо будуть питання пишіть, постараюся все пояснити, може щось намалюю для наочності.
Зараз за допомогою піни і пінополістиролу утеплюю підлогу лоджії, (тема "Лаги з пінополістиролу, або експериментальна технологія утеплення підлоги балкона" ;-)

Монтажная Пена Форум

Монтажна Піна Penosil

Монтажна Піна Момент

Монтажна Піна Склад

Монтажна Піна Вартість