Монтажний Пістолет для Піни

Нова серія цікавих статей по ремонту: # суперремонт
Утеплений балкон - це як мінімум гарантія підвищення температури в квартирі і відсутності протягу, а як максимум - наявність додаткової житлової площі. Використовувати отримані квадратні метри можна на свій розсуд: влаштувати зимовий сад або кімнатку відпочинку, розмістити відокремлене робоче місце або віддати на відкуп дітям. Але всі ці плани здійсненні тільки в разі проведення грамотних і технічно вірних робіт по утепленню балкона. Одну з головних ролей у цьому процесі відіграє утеплювач для балкона, якість і добротність якого визначить успішність всього заходу.
Вибираємо утеплювач для балкона

Вибір утеплювача для балкона залежить від типу будинку та засобів власника. Вибір утеплювача для балкона залежить від типу будинку та засобів власника. Вирішити, який утеплювач краще для балкона, можна тільки виходячи з індивідуальних умов: панельний будинок або цегляний, яка мета утеплення, якими засобами володіє власник. Важливо враховувати, що виконувати теплоізоляційні роботи необхідно тільки комплексно: починати з установки віконного блоку з якісним склопакетом і закінчувати укладанням утеплювача. Для дбайливого господаря важливо виділити найкращий утеплювач для балкона: вибрати оптимальний варіант - значить гарантувати тепло в холодну пору року. Вибір утеплювача для балконного приміщення повинен проходити з урахуванням таких показників:
теплопровідність - матеріал з низькою щільністю буде мати низьку теплопровідність і відповідно не дозволить тепла йти;
товщина - так само як і вага, цей показник повинен бути по можливості невеликою, оскільки закріплений на стелі, стінах і підлозі матеріал суттєво зменшує і без того невелику площу балкона;
горючість - показник безпеки і впевненості в тому, що залетів від недбайливих сусідів недопалок НЕ спалить квартиру;
екологічність, довговічність, простота в монтажі - є додатковими властивостями, враховувати які важливо в кожному конкретному випадку.
вартість - часто стає вирішальним фактором, але має право на чільну роль лише в разі збігу інших властивостей.
Сучасний ринок теплоізоляційних матеріалів пропонує широкий асортимент на будь-який смак, для будь-яких потреб і різних фінансових можливостей.
Покупцеві, непідготовленому і не знайомому з особливостями того чи іншого виду утеплювача, складно зорієнтуватися і зробити правильний вибір. Але якщо врахувати всі якості і властивості матеріалу, то переваги і недоліки того або іншого виду видно неозброєним оком.

Монтажная Пена для Окон

Монтажный Пистолет для Пены

Монтажна Піна Водостійка

Монтажна Піна для Вікон