Як грамотно спланувати ремонт

1. Як грамотно спланувати ремонт маленької кухні в хрущовці?

Основна особливість кухні в хрущовці - це дуже скромний розмір. Перш за все під час ремонту потрібно намагатися скорегувати цей недолік.

Друга важлива особливість приміщення в хрущовці - це можливі проблеми зі звуко-, гідро-і теплоізоляцією, ймовірно доведеться подумати про зміцнення тонких стін. К Вашим услугам качественный и профессиональный ремонт комнаты точно в заявленные сроки по выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Третя деталь, на яку варто звернути увагу - це газова колонка (частий супутник кухонь в цьому типі будинків). Її долю і те, як це буде обіграно в просторі, теж треба вирішувати.

На ці моменти обов'язково потрібно звернути увагу при грамотному плануванні.

2. У чому особливості ремонту підлоги на кухні?

Рідко люди вирішують оновити на кухні тільки підлогу, зазвичай це частина оновлення всієї кухні.

Якщо говорити про особливості, то при роботах по підлозі на кухні важливо враховувати, з чим доведеться мати справу:

1) Вологість і перепади температур. Це викликано тим, що на кухні готують.

2) Міцність. На кухні багато ходять, особливо, якщо мова про кухню-вітальні.

3) Забруднення. Залишки їжі, жир і навіть різна агресивна хімія.

3. З чого починається ремонт на кухні?

Ремонт починається з наступного: на кухні відключається плита і забирається вся техніка і меблі. Приміщення повинно бути готове до проведення інших, досить трудомістких і великих робіт. До того ж справа не тільки в пилу або бруду - неможливо зробити будь-які роботи під кухонним гарнітуром, що не пересуваючи його, та й просто залишаючись в приміщенні, він буде банально заважати. Далі вже у вільному від зайвого просторі починають демонтажні роботи. Шумоізоляція квартири: про всі нюанси і поверхнях

У шумоізоляції квартири потребують багато сучасних житла. Чи не хочете чути музику або розмови сусідів зверху або, щоб вони все знали про вас і вашої сім'ї, а може, вам не дає спати і зводить з розуму мешканець за стіною? Тут ви дізнаєтеся, як «заспокоїти» занадто галасливий будинок: які є матеріали і методи, як це зробити найкращим чином і у що вам обійдеться тиша і спокій.

Косметичний ремонт

Шпаклівка Олійно-клейова

Для бажаючих відкрити казино

Як ви контролюєте курси валют

Акрилова Шпаклівка по Дереву