​Для чого потрібен дренажний насос

Для чого потрібен дренажний насос

Жителі приватних і багатоквартирних будинків нерідко можуть стикатися з проривом водопроводу або засміченням дренажної системи.

Це призводить до затоплення підвалів і загального погіршення санітарного стану будинку. У цьому випадку проблему може вирішити дренажний насос.

Дренажні насоси призначені для відкачування води з будь-яких ємностей, в тому числі шахт, підвальних приміщень, котлованів та інших.

Более детальную и полезную информацию можно найти на VinBazar бесплатно и без регистрации. в любое удобное для Вас время.

Залежно від функціонального використання, дренажні насоси можуть бути поверхневі й заглибні.

Поверхневий насос. Такий апарат встановлює біля ями, а відкачування води здійснюється за допомогою спеціального шланга. Шланг повинен мати достатню довжину, щоб досягати дна об'єкта. Поверхневий насос має додатковий шланг, який виводить воду за межі резервуара.

Насос. Такий апарат безпосередньо занурюється в воду. Для його роботи не використовуються шланги, насос всмоктує в себе воду через отвір в днищі. Таке отвір оснащено спеціальним фільтром для захисту від твердих частинок.

Дренажні насоси добре справляються з різними домішками. Однак занадто великі і тверді частинки пристрій не витримає.

При цьому побутові моделі насосів добре справляються з різними потребами, такими як тала вода, прорив каналізації або засмічення трубопроводу. Для осушення шахт і котлованів необхідні потужні виробничі моделі.

Як вибрати дренажний насос

Щоб вибрати відповідний насос, вам треба визначитися з цілями його використання. Якщо пристрій необхідно для побутових потреб, то при його виборі також можуть бути кілька визначальних чинників.

Перш ніж купити насос, вам треба визначити:

якість води, яку необхідно відкачати;

обсяг води;

глибину забору рідини.

Виходячи з цих факторів, слід вибирати потужність насоса, його модель і довжину шлангів. Наприклад, якщо яма має глибину три метри, то довжина шланга повинна становити не менше 30 метрів.

Для невеликих ємностей підійде поверхневий насос не дуже великої потужності. Він добре відкачає талі води і позбавить від підтоплень.

Якщо глибина ями велика, а вода досить брудна, то вам знадобиться погружной насос з автоматичним відключенням.

Стоимость Монтажной Пены

Чуттєвий еротичний масаж

​Что такое чувственный массаж

Высококачественные автозапчасти