Апартаменти: переваги і недоліки.

Апартаменти: переваги і недоліки.

До недавнього часу апартаменти позиціонувалися як аналог житла (приміщення в окремих комплексах або всередині багатофункціональних центрів, лофти в будівлях колишніх мануфактур або резиденції в історичних особняках після реконструкції), різновид готельного номера (в апарт-комплексах або ТРК) або офіси в ділових центрах. Зараз законодавство допускає розміщення апартаментів тільки всередині готелів, пансіонатів, будинків відпочинку і аналогічних будівель. Незважаючи на обмеження і проблеми, цей відносно новий сегмент нерухомості викликає інтерес і користується попитом у покупців.

К Вашему вниманию аренда дома в Харькове на самых выгодных и доступных условиях, по не высокой и демократичной цене, с реальным описанием и фото.

Які головні їх переваги та недоліки можна виділити на сьогоднішній день?

плюси

1. Ціна. Апартаменти коштують дешевше аналогічних квартир в середньому на 20%. У центрі різниця може становити до 50%, якщо мова не йде про унікальне місце або реконструкції історичних особняків. Невисока ціна - головна конкурентна перевага апартаментів.

2. Розташування. В умовах дефіциту земельних ділянок під будівництво житла, особливо в великих містах, забудовники апартаментів виявилися у виграшному становищі - їх об'єкти зведені на території колишніх мануфактур в центральних районах, в складі багатофункціональних центрів поруч з метро, міськими парками або в ділових кварталах з розвиненою інфраструктурою.

3. Готельний сервіс. У багатьох комплексах жителям апартаментів забезпечені цілодобовий консьєрж-сервіс та готельні послуги: прибирання, доставка їжі, замовлення квитків, таксі, столиків в ресторані і багато іншого. Якщо нерухомість купується для співробітників великих компаній, в тому числі іноземців, або покупець - бізнесмен, художник або просто самотній і зайнятий трудоголік, у якого немає часу і можливості займатися побутом, то таку перевагу оцінюється по достоїнству.

4. Офіс і житло одночасно. Нежитловий статус приміщення дозволяє не тільки зареєструвати юридичну адресу фірми, а й використовувати апартаменти як офіс - кабінет психоаналітика, консультанта, програміста. Деякі управляючі компанії негативно ставляться до облаштування офісів в апартаментах, але лояльні в тих випадках, коли очікується низький трафік відвідувачів. Крім того, можливий варіант покупки в одному і тому ж функціональному центрі апартаментів для життя і офісного приміщення в діловому районі; комплексу. Можна працювати, жити, обідати в ресторані і здійснювати покупки, не виходячи з дому.

5. Спільна власність на загальні приміщення в будинку. Власникам апартаментів, як і власникам житлових квартир, належить частка в праві спільної власності на спільне майно будівлі. При розумному управлінні (здача в оренду приміщень, надання площ для реклами і т.д.) жителі можуть отримувати прибуток і компенсувати високі витрати на обслуговування.

6. Можливість вибору унікальної архітектури будинку або вільного планування. Апартаменти можуть розташовуватися в реконструйованих промислових будівлях - це унікальне житло для любителів стилю лофт: стелі від 4 до 6 метрів, товсті цегляні стіни, величезні кімнати. Зустрічаються планування з терасами і окремим входом, з внутрішніми двориками, панорамним склінням і т.д. Крім того, більшість апартаментів продаються без міжкімнатних перегородок - тільки несуча стіна по периметру приміщення, що відкриває простір для дизайнерських рішень.

7. Особливі інвестиційні програми. У деяких комплексах з апартаментами пропонуються програми покупки з гарантованим доходом, коли керуюча компанія гарантує покупцеві виплату щомісячних відсотків від доходу при здачі в оренду куплених апартаментів або гарантує подвоєння доходу по закінченні декількох років. Програми нові, важко оцінити їх життєздатність в кризових економічних умовах, але певний інвестиційний потенціал у апартаментів, безсумнівно, є. В першу чергу, при здачі в оренду.

8. Кадастрова вартість (податкова база) апартаментів нижче, ніж у квартир в середньому в 1,5 рази, що частково нівелює різницю в податках на майно.

Фундамент для деревянного дома

Що таке лазерний далекомір

Пістолети для Монтажної Піни