Що таке лазерний далекомір

Ще пару років тому, лазерний далекомір вважався розкішшю, і дозволити його собі міг далеко не кожен. Але сьогодні все кардинально змінилося. Тепер вони активно використовуються не тільки в професійному будівництві, але і при проведенні звичайного ремонту.

Також пристрої такого типу стали вкрай затребувані серед ріелтерів, дизайнерів і навіть працівників комунальних служб.

Що таке лазерний далекомір?

Лазерний далекомір - це оптичний пристрій, який застосовується для безконтактного вимірювання довжини. Простіше кажучи, цей пристрій є вдосконаленим аналогом рулетки. Максимальна вимірювана довжина у таких пристроїв варіюється від 10 до 50 метрів, але у деяких професійних моделей цей показник може досягати 200 метрів. Подивитися популярні моделі лазерних далекомірів можна тут.

Вы можете выбрать и купить дальномер для быстрого и точного измерения длины по самой выгодной и низкой цене, без переплат.

Принцип дії лазерного далекоміра

Принцип дії лазерного далекоміра вкрай простий. Прилад посилає оптичний імпульс, який згодом відбивається від поверхні і зчитується вбудованими датчиками. Наприклад, для виміру стін, необхідно спочатку включити рівень. Після чого, досить заміряти висоту і довжину стін. При таких вимірах додатково варто враховувати площу, займану віконними і дверними отворами.

Для вимірювання більш складних об'єктів використовуються далекоміри оснащені камерою і Візор. Вони дозволяють відстежити лазерне випромінювання. Це дозволяє значно знизити похибка при вимірюванні геометрично неправильних об'єктів, наприклад, котлованів.

Варто звернути увагу на те, що точність показань багато в чому залежить від якості і потужності самої електронної рулетки. Щоб уникнути помилок при роботі з таким пристроєм, необхідно чітко слідувати інструкції, адже для різних об'єктів використовуються різні методи вимірювань.

Основні типи лазерних далекомірів

На сьогоднішній день на ринку електронних вимірювальних приладів представлено безліч лазерних далекомірів. Вони можуть відрізнятися за своїми характеристиками і можливостям. Але їх можна класифікувати за типом дії і типу застосування.

За типом дії:

фазові - пристрої такого типу працюють за принципом порівняння відправлених і відбитих від об'єкта даних. Характерною особливістю таких пристроїв є висока точність вимірювань. Також завдяки відносній дешевизні такі моделі стали вкрай популярні в побуті і при проведенні будівельних робіт. Найбільш популярними моделями таких пристроїв є RGK d50, makita ld030p, CONDTROL XP2 і instrumax sniper 30 im0115. Вартість представлених моделей варіюється від 2,5 до 5 тисяч рублів;

імпульсні - основною особливістю такого апарату є наявність імпульсного лазерного випромінювача. Принцип дії такого пристрою полягає у вимірюванні часу витрачається на подолання шляху лазером від об'єкта і назад. Пристрій сам розраховує з отриманих даних підсумкову довжину.

Вартість таких апаратів значно вище, але вони мають більшу кількість налаштувань і здатні функціонувати в будь-яких умовах.

За типом застосування далекоміри можуть бути: будівельними, побутовими, для полювання, геодезичних вишукувань, фотографій і навіть астрономії. Відмінності між такими пристроями полягають в наборі встановлених функцій.

Монтажная Пена для Окон

Шпаклівка Олійно-клейова

Монтажна Піна Властивості