Букет квітів на День народження

ДЕНЬ народження-ПРИВІД порадувати своїх коханих!

День народження, свято, яке в дитинстві нам здається радісним і прекрасним. Чим старше ми стаємо, тим складніше, часом, сприймати цей день, як привід для радості. Але все ж, вік - не привід сумувати, а щоб створити настрій, достатньо подарувати букет квітів.

Варіантів безліч, щоб визначитися, який же букет вибрати для близької людини, потрібно знати не тільки переваги самої людини, а й розуміти значення, яке Ви хочете вкласти в подарунок.

Вы можете выбрать и заказать красивые и свежие цветы на gladiolo.com.ua/bukety/bukety-roz для дорогого Вам человека по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Є кілька основних правил дарування того чи іншого квітки:

Молодим дівчатам, з якими вас пов'язують дружні відносини, краще дарувати квіти світлих відтінків.

Червоні і бордові квіти вибирайте для своєї другої половинки.

Дамам постарше доречно дарувати квіти світлих і життєрадісних відтінків. Білу кольорову гаму краще не використовувати, а також відмовитися від букетів з «натяком» на зрілість. Оптимальний варіант - рожеві квіти.

Чоловікам дарувати квіти прийнято в деяких випадках - наприклад, керівнику і колегам, цілком можна подарувати букет. Лікарі та вчителі так само входять в цей список. «Чоловічими» квітами вважаються кали, іриси, але так само можна піднести троянди класичного червоного кольору.

Дітям і юним особам буде доречно подарувати яскраві букетики, складені з дрібних і ніжних квіток.

ІСТОРІЯ СВЯТА

Історія цього свята починається біля витоків зародження життя, але достатня увага дня народження стали приділяти багатьом пізніше.

Версій виникнення самого свята безліч, але достеменно невідомо, що ж послужило причиною такої захопленості людей по всьому світу і бажанням відзначати цей день. Перші факти святкування дня народження з'явилися ще в Давньому Єгипті, але тоді він був присвячений тільки фараонам і відрізнявся масовими гуляннями, годуванням бідних, а деяких ув'язнених навіть випускали з в'язниць.

Римська імперія почала святкувати дні народження після того, як ними були перейняті деякі східні традиції, так зокрема відзначали народження Бога Мітри, відомого в східних культурах, як Бог Сонця. Надалі, ця традиція пішла в лету, а римські імператори почали святкувати свої дні народження.

Римська імперіяДревній ЕгіпетТоржественное застілля на руси.

Шпаклівка латексна Текс

Шпаклівка під Фарбування

Піна Монтажна Протипожежна

Термостійка Монтажна Піна