Шпаклівка латексна Текс

Шпаклівка латексна Текс Профі

Шпаклівка латексна Текс Профі 8кг

Шпаклівки дозволяють вирівняти і усунути дефекти підстав при проведенні зовнішніх або внутрішніх опоряджувальних робіт. Виробники пропонують великий вибір матеріалів, виконаних на масляній, клейовий, латексної акрилової, гіпсовій основі. Пастоподібні склади вже готові до застосування, вам не доведеться самостійно розводити суміш, намагаючись правильно дотримати пропорції. При виборі шпаклівки обов'язково врахуйте характер підстави, призначення покриття (базове, фінішне) і умови його подальшої експлуатації. Правильно підібрані матеріали допоможуть значно продовжити термін служби обробки.

В інтернет-магазині ОБІ ви можете придбати універсальні і спеціалізовані матеріали. Для реставрації паркету, дерев'яних панелей і меблів рекомендуємо купити шпаклівку по дереву. Склади розроблені з урахуванням особливостей структури матеріалу, деякі вже тоновані в деревні відтінки. Для оздоблення стін у ванній кімнаті або на кухні відмінно підійдуть вологостійкі матеріали, що містять спеціальні гідрофобізатори. Фінішні шпаклівки з онлайн-каталогу дозволяють створити ідеально гладку білу поверхню під фарбування або обклеювання шпалерами.

Детальніше

Досвідчені консультанти в будівельних гіпермаркетах ОБІ в Москві та інших містах Росії допоможуть зорієнтуватися в асортименті і недорого купити шпаклівку по дереву. Якщо ви вже знаєте, які оздоблювальні матеріали будуть потрібні для ремонту, оформите заявку на сайті. Ціни в онлайн-каталозі збігаються з вартістю виробів в торговому залі.

Доставка будматеріалів здійснюється на наступний день після підтвердження заявки, у зручний для вас час. Якщо ви віддаєте перевагу самовивіз, вказуйте при оформленні спосіб отримання «Замов і забери». Вже через кілька годин вибрані вами товари будуть підготовлені до видачі і передані на касу найближчого магазину ОБІ. Послуга доступна в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Волгограді, Омську, Нижньому Новгороді, Саратові, Сургуті, Казані, Краснодарі, Рязані, Тулі, Єкатеринбурзі та Брянську.

Згорнути

Шпатлевка Латексная

Шпатлевка Латексная Текс

Шпаклівка латексна