Дизайнерське функціональне зонування простору.
Двокімнатні квартири затребувані на ринку завдяки оптимальному співвідношенню ціни і площі. Квадратура 40-65 кв.м. (В нових будинках до 85 кв.м.) дозволяє дати волю фантазії і втілити в життя найсміливіші і оригінальні дизайнерські задумки. Незважаючи на досить велику площу апартаментів, до дизайну інтер'єру двокімнатної квартири потрібно підходити з особливою відповідальністю. Перепланування За допомогою перепланування можна трохи збільшити вільний простір, тим самим усунувши видимі недоліки площі.
Всю интересную и полезную информацию о дизайне и интерьера, а также новости и новинки мира вы можете узнать на портале Ukrinform бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.
Деякі власники хочуть провести перепланування лише для того, щоб "підігнати" простір під обраний дизайн двокімнатної квартири. Тут є свої переваги і недоліки. Безперечним плюсом є шанс зробити апартаменти більш функціональними. Але не можна забувати про те, що можливості перепланування можуть серйозно обмежуватися технічними характеристиками житла. За отримання дозволу на знесення будь-якої стіни доведеться викласти "круглу" суму. Іноді витрати на перепланування настільки великі, що очікуваний ефект просто не варто цих витрат, причому не тільки коштів, але й часу, сил. Дизайнерське функціональне зонування простору Якщо ви облаштовуєте квартиру своїми силами, не вдаючись до допомоги фахівців, з комбінуванням декількох стилів потрібно бути дуже обережними. Якщо одна кімната буде оформлена, наприклад, в стилі лофт, а інша в стилі техно або сіті, величезна різниця в дизайні відразу буде "кидатися в очі". Не варто всю квартиру облаштовувати в одному стилі, в цьому питанні потрібно знайти золоту середину. Подивіться в інтернеті фото дизайну інтер'єру двокімнатних квартир, так простіше не помилитися з вибором стилю. Експерти вважають вдалими такі поєднання стилів, як вінтаж-бароко, класика-мінімалізм, техно-мегаполіс. Можна організувати обідню зону, а один з кутів стане чудовим місцем для кабінету. Вітальня-спальня. Такий інтер'єр має на увазі використання однієї кімнати, як дитячої, а інший в якості багатофункціональної площі. Дизайн передбачає використання модульних меблів і всіляких перегородок, що відокремлюють спальне місце від робочої зони і т.д. Вітальня-кабінет. Якщо вітальня не об'єднана з кухнею, виділити в ній місце для робочого кабінету не складе труднощів. Для цього можна використовувати перегородку у вигляді двостороннього стелажа, який ще й стане повноцінним доповненням інтер'єру. Як бачите, варіантів оформлення інтер'єру двокімнатної квартири предостатньо, вам залишається тільки підібрати оптимальний і почати втілювати його в життя.