Масаж шиацу-терапевт

Що таке масаж шиацу?

Шиацу по-японськи означає «тиск пальцем». Під час цього виду масажу шиацу-терапевти використовують тверді техніки тиску і м'язів, використовуючи не тільки пальці, але також лікті, коліна і ступні. Массаж в Киеве доступен по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Це тиск розміщується вздовж певних точок вашого тіла, які називаються меридіанами, щоб зняти напругу.

Чого слід очікувати під час масажу шиацу?

Сеанс шиацу зазвичай триває близько години. Зазвичай ви будете носити вільний одяг і лежати на килимку з м'якою підкладкою або сидіти на спеціальному дивані в залежності від того, в якій області вам потрібно працювати. Шиацу - це процедура для всього тіла, яка виконується в основному під тиском пальців або долонь, а також колінами, ліктями і ступнями, коли це необхідно для надмірно напружених м'язів.

Які різні стилі масажу шиацу?

Шиацу заснований на тих же принципах, що і голковколювання і точковий масаж (а саме, лінії меридіанів), але різні терапевти і стилі дотримуються різних підходів. Наприклад, деякі терапевти зосереджуються на точкових точках, в той час як інші концентруються на вплив потоку енергії.

Чотирма найбільш поширеними типами шиацу є дзен, п'ять стихій, охасіацу і асіацу:

Техніки дзен-шиацу включають в себе тиск рук, колін, куркулів, ліктів і долонь і фокусуються в основному на точкових точках, які більш терапевтичні, ніж розслаблюючі. Це ідеально, якщо ви шукаєте більш глибокий і активний масаж, а не щось розкішне і розслаблюючу.

П'ять елементів Шиацу включає в себе концепції традиційної китайської медицини для діагностики дисбалансів в різних частинах тіла. Незважаючи на те, що все ще включає в себе багато традиційні методи шиацу, в шиацу Five Elements більш збалансований підхід до енергії.

Охасіацу зосереджений на енергетичній роботі і навіть включає медитацію. Методи Five Elements і Ohashiatsu менш схожі на традиційний масаж, але багато людей все ще насолоджуються його розслаблюючим і ґрунтовним ефектом.

У Ашіацу терапевти використовують ноги, щоб чинити сильний тиск і глибоке розслаблення м'язів. Часто ви будете лежати на животі, в той час як ваш терапевт (який тримається за верхні опори для рівноваги) ходить по вашій спині.

Які переваги масажу шиацу?

Після сеансу шиацу, який, як правило, більш глибокий і активний, ніж інші види масажу, ви, мабуть, відчуєте себе розслабленим і бадьорим. Масаж шиацу призначений для поліпшення кровообігу, детоксикації організму, зниження кров'яного тиску і зняття болю в напружених м'язах. Масажисти шиацу зазвичай рекомендують відпочивати (і пити воду) протягом години після сеансу, щоб дати організму час для детоксикації та відновлення сил.

Монтажна Піна Момент

Процесс утепления

Шпаклівка старателі