Шпаклівка старателі

Високоякісне шпаклювання старателі забезпечує надійне виконання робіт.Шпаклівка застосовується для обробки стін, а також поверхонь, схильних до дії вологи і перепадів температури всередині приміщень.

Застосовується для високоякісної підготовки стін і стель з бетону, цегли, оштукатурених поверхонь під фарбування і обклеювання будь-якого покриття всередині приміщень нормальної вологості в усіх типах будівель і споруд (A-B), включаючи приміщення, де передбачений режим вологої дезінфекції. Чи не призначена для поверхонь, що мають прямий контакт з питною водою і харчовими продуктами.

Біла гіпсова фінішна шпаклівка, пластична, швидко твердіє і безусадкова. Застосовується для високоякісної підготовки стін і стель з бетону, цегли, оштукатурених поверхонь під фарбування і поклейку будь-якого покриття. Для сухих приміщень.

Ідеально біла і гладка фінішна полімерна шпаклівка для сухих приміщень. Призначена для фінішного шпаклювання стін і стель всередині приміщень. Утворює гладке і виключно біле підставу. Особливо зручна для шпатлювання гіпсокартону і стель.

Базова шпаклівка старателі є незамінним будівельним матеріалом для справжніх майстрів!Застосовується для фасадних робіт, а також для вирівнювання стін і стель з бетону, цегли, штукатурки як зовні, так і всередині приміщень будь-якої вологості. Може використовуватися для закладення поглиблень, вибоїн, тріщин, а також для підготовки поверхні під подальше фарбування і обклеювання будь-якого покриття.

Фінішна біла полімерно-цементна шпаклівка призначена для остаточної обробки поверхонь. Використовується при підготовці поверхонь під фарбування і обклеювання будь-якими матеріалами. Для сухих і вологих приміщень.

У процесі ремонту для обробки внутрішніх поверхонь приміщень або фасадів будинків просто не обійтися без шпаклівки. Шпаклівка «старателі» випускається у вигляді порошкового матеріалу, який застосовується для вирівнювання і попередній обробці поверхні перед нанесенням на неї матеріалів для обробки приміщень, а також під фарбування, шпалери, плитку та інші декоративні матеріали. Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт з різними рівнями вологості поверхонь.

Шпаклівка буває гіпсова і цементна. Цементна застосовується для приміщень будь-якої вологості і для зовнішніх робіт, гіпсової же відрізняється кращими технічними характеристиками, але працювати їй можна тільки в приміщеннях з нормальною вологістю.

готує шпаклівка

  • добре вирівнює стіни і закриває невеликі поглиблення, тріщини, вибоїни;
  • утворює рівну поверхню, стійку до впливу вологи;
  • можна використовувати для обробки приміщень з підвищеною вологістю;
  • не дає усадки;
  • не боїться морозів;
  • для обробки стін і стель всередині приміщень;
  • використовується в якості базової основи для подальшого фарбування стін або під шпалери.

Шпатлевка Старатели

Шпаклівка по Металу

Шпаклівка Стелі