Індивідуальні проекти будинків

Бажання кожного майбутнього господаря особисто брати участь в створенні проекту свого майбутнього котеджу природно і легко пояснити. Однак розраховувати тільки на себе в такому складному і відповідальній справі не варто. Необхідно обов'язково вдатися до послуг фахівців, як мінімум для того, щоб отримати грамотні професійні консультації. Але найкраще, щоб фахівці взяли в розробці проекту безпосереднє партнерська участь. Не забувайте, що від якості проектної документації залежить можливий термін експлуатації і фортеця майбутньої споруди.

Если Вас интересуют грамотные и прибыльные проекты то предприниматель Андреев Юрий поможет воплотить выгодные и рентабельные идеи в отведенные сроки.

Фахівці компанії готові надати висококваліфіковану підтримку всім, кого цікавлять індивідуальні проекти будинків з газобетону, профільованого бруса, цегли. Ми робимо вам унікальну пропозицію: укладаючи договір на будівництво з нашою фірмою, ви отримуєте послуги з розробки проекту заміського котеджу абсолютно безкоштовно - в якості подарунка.

проекти будинків з газобетону

Останнім часом все більше людей відмовляються від класичної планування котеджів, яка так активно нав'язувалася нам в колишні роки керівництвом країни. Тепер кожен з нас може створити свій власний куточок, в якому проводити час з сім'єю і друзями буде затишно і комфортно завжди. Будинок, куди повертатися після важких трудових буднів - приємно. Головне, щоб цей будинок був спроектований якісно і правильно.

Проекти будинків з газобетону і приватні котеджі з газобетонних блоків привертають підвищену увагу росіян. Чому? Тому, що матеріал виробництва має численні позитивні характеристики, які вигідно виділяють його на тлі іншої будівельної продукції. Є тільки один важливий момент, який завжди потрібно мати на увазі - проект будинку з газобетонних блоків під ключ повинен бути опрацьований до дрібниць і особливо ретельно. Тільки в цьому випадку всі переваги і позитивні характеристики матеріалу зможуть проявити себе повністю.

Ціну зведення кожного котеджу ми розраховуємо в індивідуальному порядку, з урахуванням списку майбутніх робіт і будматеріалів, а також побажань і вимог клієнта. Відправляючи нам заявку, по можливості, прикріпіть до неї проект побудови або всі наявні відомості до ваших вимог, вкажіть місце розташування ділянки та контактну інформацію - вона необхідна для того, щоб ми могли задати уточнюючі питання і зв'язатися з вами.

Переваги співпраці з компанією

Довіряти будівництво будинку необхідно відповідальним виконавцям. Якщо ви хочете бути впевнені в тому, що ваш котедж буде побудований швидко і якісно, звертайтеся в нашу компанію. Ми готові запропонувати вам:

Послуги кваліфікованих майстрів. Кожен фахівець нашої компанії може дати грамотні рекомендації, і виконати свою частину роботи, враховуючи всі можливі моменти зведення і подальшої експлуатації котеджу;

Можливість заощадити час і сили. Ми мінімізуємо ваше участь в процесі побудови котеджу. Все, що вам необхідно зробити - розповісти про свої бажання і вимоги до майбутнього будинку, і укласти з нами офіційний договір;

Будівельні та оздоблювальні роботи виконують адекватні і акуратні фахівці. У нашій фірмі працюють майстри, які відповідально ставляться до роботи і поважають своїх клієнтів. Ви можете бути впевнені в тому, що співпраця принесе вам тільки позитивні емоції;

Чітке виконання прийнятих на себе зобов'язань. Всі моменти співпраці і наша відповідальність будуть прописані в укладеному з вами договорі. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому ніколи не порушуємо договірні зобов'язання.

Проведення будівельних робіт під ключ

Одна з переваг компанії полягає в тому, що ми пропонуємо повний комплекс послуг з будівництва котеджів під ключ. Наші клієнти отримують не тільки грамотно створені проекти будинків з газобетону, але і виконання будь-яких інших видів робіт:

Відсипання, дренаж, заїзд і інші заходи по розробці майданчика будівництва;

Створення фундаменту будь-якого виду;

Зведення котеджу з газобетону, арболита або цегли;

Проведення інженерних робіт: створення комунікаційних систем, прокладка труб і т.д .;

Виконання зовнішньої обробки і внутрішньої чорнової обробки відповідно до бажань замовника.

Дизайн проекту будинку

Шпаклівка Стін під Фарбування

Універсальна Шпаклівка

Шпаклівка по гіпсокартону

Капитальный ремонт пола