Дизайн проекту будинку

Дизайн проекту будинку в стилі арт-деко завжди відрізняється сусідством прямих строгих ліній і плавних вигинів, а також контрастним поєднанням світлих і темних тонів, при цьому велика кількість текстилю допомагає створити затишну і теплу обстановку. До інших особливостей art deko можна віднести:

наявність меблів з контрастним контуром;

кілька джерел освітлення, які відрізняються за розмірами, дизайну і виробленому ефекту;

велика кількість глянцевих поверхонь;

присутність ексклюзивних елементів, які як на фото, так і в житті концентрують увагу на собі.

Вы можете получить интересную и важную информацию про строительство своими руками, с минимальными вложениями в удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

Особлива увага в дизайні будинку арт-деко приділяють меблів: найчастіше це виконані на замовлення вироби «під старовину» або справжня антикварні меблі - саме такий варіант дозволяє надати наліт шику і урочистості всьому приміщенню в цілому.

Дизайн будинку арт-деко: ідеї, нюанси і труднощі

При виборі меблів, яка ідеально впишеться в дизайн проект будинку в стилі арт-деко, необхідно, щоб вона відповідала таким критеріям:

Краще використовувати столи і стільці з хромованими елементами. Такі вироби легко вписуються в будь-який стиль, особливо в art deko.

Якщо меблі оббита шкірою або тканиною - бажано звернути увагу на двоколірні рішення, і таке поєднання кольорів повинно призводити до посилення одного кольору іншим: чорний-білий, бледносерий-блакитний, червоний-білий, жовтий-синій.

Для великих приміщень можна придбати кілька різних за стилем комплектів. Наприклад - класичний кухонних гарнітур буде цікаво виглядати зі столом в стилі модерн.

Проектно-будівельні роботи в стилі арт-деко вимагає особливого ставлення до елементів зі скла: цей матеріал можна використовувати в будь-яких видах - від обробки стін до прикраси меблів. Але скло і дзеркала візуально збільшують площу приміщення, тому вдаватися до таких рішень необхідно там, де це доречно (наприклад - при оформленні вітальні або їдальні). У спальні краще обійтися мінімальною кількістю скла, так як воно у великих кількостях може нівелювати затишок і комфортну спокійну обстановку.

Розглядаючи дизайн проекти будинків в стилі арт-деко на фото часто можна побачити стіни, повністю оброблені дзеркалами. Це не завжди сприяє створенню затишної атмосфери, але повністю прибирати скло не варто. Як компромісне рішення на одній або двох стінах можна помістити дзеркальні елементи у вигляді сонця або будь-яких геометричних фігур.

Другорядні об'єкти, які використовуються в дизайні заміського будинку в стилі арт-деко, також повинні відповідати певним критеріям. Так, на видимих місцях і відкритих полицях краще розміщувати оригінальні предмети, які в такому концептуальному стилі не будуть вибиватися із загальної картини. В дизайн інтер'єру заміського будинку в стилі арт-деко не менше органічно впишуться будь-які статуетки, картини і панно. Вони завжди наочно відображають прагнення мешканців будинку до естетичним і багатим рішенням, а арт-деко - один з небагатьох стилів, в якому велика кількість таких декоративних елементів не виглядають без смаку і недоречно.


купити землю

Шпатлевка Декоративная

Ремонт в будинку

Шпаклівка старателі