Розчин для кладки цегли: в чому його особливості

При облицюванні керамічним і клінкерною цеглою рекомендується використовувати готовий розчин кладки. Його виробляють виробники сухих будівельних сумішей, поставляючи в зручних паперових мішках. З'явилися на вітчизняному ринку розчини для кладки керамічної цегли не так давно. Будівельники спочатку поставилися скептично до цього матеріалу, але досить швидко недовіру і неприязнь до новинки змінилися на більш позитивні настрої. Професійні каменярі оцінили всі переваги, які дає розчин готовий кладочний. Працювати з ним легко, зручно, темпи будівництва збільшуються, а якість кладки - поліпшуються. У чому ж причини такого помітних переваг?

Вы можете купить кладочную смесь мертель для кладки, ремонта, облицовки каминов и печей по самой выгодной и доступной цене.

Розчин для кладки цегли: в чому його особливості

Здавалося б - немає нічого простішого, ніж змішати цемент, пісок і воду, отримавши розчин для кладки цегли. У 90% випадків приготована на будівельному майданчику суміш буде служити причиною утворення висолів. Це критично для фасадів будівель, так як їх зовнішній вигляд від цих утворень зміниться в гірший бік. Ще одна проблема виникає при роботі з цеглою, мають високе водопоглинання - він забере всю вологу з розчину, не призначеного для кладки подібної кераміки. В результаті міцність кладки знизиться, що може привести до аварійної ситуації.

Готовий розчин для кладки цегли дозволяє створити кладку, яку не потрібно додатково розшивати, в той час як при роботі зі звичайною сумішшю доведеться витратити чимало часу, для того щоб привести фасад в естетичний вигляд. Висока водопроникність звичайного розчину стає причиною руйнування швів в осінньо-весняний період, коли на вулиці відлиги різко змінюються заморозками. Вода в швах замерзає, розширюється і кришить цемент. Якісний розчин для кладки цегли, що має особливу формулу, має низьку водопроникність і при його використанні подібних проблем не виникне.

Переваги використання готового розчину

Випускаються постачальниками сухих будівельних сумішей кладочні будівельні розчини дозволяють істотно заощадити робочий час на будівельному майданчику. Чи не доводиться витрачати час на приготування суміші - досить просто додати води і перемішати. Пластичність розчину дозволяє працювати швидше, немає необхідності витрачати багато часу на очищення фасаду. Так як розчин для кладки цегли замінює собою розшивку, то економиться час на проведення даної операції, яка вимагає виставлення лісів і додаткових витрат на матеріали, обладнання.

Виробники будівельних сумішей випускають різні види кладок розчинів. Вони призначені для роботи з цеглою певного водопоглинання. Так, розчин для кладки клінкерної цегли має високу адгезію, що дозволяє гарантувати високу якість роботи. Всього на ринку чотири види сумішей, призначених для різного за характеристиками керамічної цегли. Готові кольорові розчини використовують при реалізації унікальних дизайнерських проектів. Вони вигідно підкреслюють перевагу цегли оригінальної кольорової гами. Так, де потрібен тривалий час для коригування, застосовують розчин кладки вапняний, живучість якого досягає п'яти годин.

Застосування готових розчинів для кладки цегли - це гарантія відсутності висолів, головного ворога респектабельного фасаду. Гарантована висока якість роботи, чудові естетичні властивості і практичність - основні переваги готових сумішей, переоцінити значення яких просто неможливо.

Монтаж и укладка кровли из гибкой черепицы

Вибір шпаклівки в компанії Техностар

Розчинник для Монтажною Піни

Тонкощі дизайну одноповерхового будинку

Основной плюс автономного отопления