Розчинник для Монтажною Піни
Як відомо, монтажна піна використовується для віконних прорізів, дверних коробок вхідних і міжкімнатних дверей, тріщин і швів, закріпленні та ізоляції труб, заповнення різних порожнеч і отворів. Даний матеріал характеризується надійним зчепленням з бетонними покриттями, штукатуркою, металами, деревиною, ПВХ і синтетичними будівельними матеріалами. Але найчастіше якість піни, на жаль, можна відчути і на власних руках або одязі, на які її відмінні характеристики також поширюються. Природно нас це радує вже менше.
Техніка безпеки при роботі з монтажною піною
Питання, дуже хворий і, на жаль, знайти на нього відповідь не так просто. Тому перед початком використання речовини, зробіть всі необхідні підготовчі роботи. Тому що набагато легше запобігти його попадання на які не призначені місця, ніж потім усувати цю проблему.
Щоб убезпечити себе, працюйте тільки в тому одязі, яку після роботи не шкода викинути, так як з тканини піна не відіпрати. Руки і волосся, також необхідно захистити. Якщо з рук її можна змити розчинником, то волосся доведеться зістригати. Він повинен бути спеціальним, наприклад, Reiniger, інакше ви спалите шкіру. Після цього ретельно вимийте руки з милом, і зволожите будь-яким кремом.
Слід, по можливості, закрити поверхні всіх предметів і статі, на які може потрапити монтажна піна. Так як при спробі її видалення розчинниками або механічними предметами, можна пошкодити їх зовнішній шар.
Для початку з метою недопущення попадання піни на руки рекомендується використовувати спеціальні силіконові рукавички. Якщо їх немає, то можна замінити на звичайні поліетиленові пакети. Таким чином, руки завжди будуть залишатися ідеально чистими. Ну, а якщо зіткнення з не застиглої піною уникнути не вдалося - не потрібно панікувати, головне щоб у вас не було алергії на даний матеріал.