Спектр будівельних і ремонтних послуг

Якщо Вас цікавить приблизна вартість ремонту в квартирі під ключ, скільки коштує метр квадратний (м²) окремих видів робіт, цю інформацію можна знайти безпосередньо на сайті або уточнити у наших менеджерів (в телефонному режимі або онлайн). Незважаючи на те, що має величезне пропозицію по ремонту квартир і будинків, кейси Будівельної компанії користуються особливою популярністю серед Замовників.

Вы можете воспользоваться услугой homemck.ru/zhk/remont-i-dizayn-kvartir-v-krasnogorske/ от Креатив Хоум, специалисты без проблем, точно в срок создадут уютную атмосферу по самой выгодной и доступной цене.

Ремонт виконується в суворій відповідності з дизайн-проектом інтер'єру. Точна вартість і терміни ремонту квартири або котеджу залежить від індивідуального проекту. У разі відсутності проекту - його можна замовити в дизайн-студії нашої Компанії або в будь-який інший. Всі ремонтні та оздоблювальні роботи проводяться на підставі офіційного договору, в якому прописані всі строки виконання, порядок роботи і оплати.

Це професійний ремонт квартир, будинків і котеджів - від дизайн-проекту до обробки і меблювання. При замовленні ремонту у нас Ви отримуєте дизайн-проект інтер'єру в подарунок. У штаті компанії працюють професіонали: архітектори, дизайнери інтер'єру, менеджери, інженери, виконроби, робочі будівельних спеціальностей і інші фахівці. У структуру входять: Дизайн-студія, що спеціалізується на проектуванні житлових інтер'єрів, включаючи підбір матеріалів, меблів, 3D-візуалізацію і розробку всіх робочих креслень, необхідних для проведення ремонту квартири. Інженерна компанія, співробітники якої виконують проектування та монтаж інженерних систем будь-якого ступеня складності. Компанія по ремонту і обробці - найбільший підрозділ фахівці якої виконують роботи по ремонту квартир і котеджів. Відділ комплектації, який готовий запропонувати замовникам все необхідне для ремонту приміщень: починаючи від радіаторів і паркету, і закінчуючи вікнами і кондиціонерами. Меблевий салон, в якому можна підібрати і замовити необхідні меблі з Італії: кухні, дивани, їдальні, вітальні і т.п. Всі підрозділи працюють в єдиній зв'язці і допомагають замовникам зробити ремонт в квартирі, будинку і котеджі швидко, якісно і без стресу, економлячи при цьому гроші і час на пошук матеріалів, меблів та обладнання.

Выбор материала для утепления пола

Індивідуальні проекти будинків

Капитальный ремонт пола