Технічні особливості та переваги роз

Технічні особливості та переваги роз'єднувачів високої напруги.

особливості роз'єднувача

1. Максимальна заводська готовність: роз'єднувач поставляється в зібраному та відрегульованому вигляді. При монтажі в експлуатації потрібно встановити блок роз'єднувача на заводські металоконструкції або наявні на підстанції типові опори і приєднати розділені на час транспортування елементи кінематичного зв'язку між важелями приводів і механізмами роз'єднувача і заземлювачів. За бажанням замовника, роз'єднувачі також можуть поставлятися в частково розібраному вигляді, зі знятими поворотними колонками ізоляторів (полюсами). При цьому зберігаються всі заводські регулювання. Даний варіант поставки зручний при монтажі на ЗРУ в умовах, коли неможливо використовувати потужні підйомні механізми.

Вы можете выбрать и купить надежный и разъединитель для включения и отключения обесточенных участков электрических цепей по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

2. Укомплектованість металоконструкціями: стандартне виконання роз'єднувачів укомплектовано опорними металоконструкціями, які входять у вартість виробу. Роз'єднувачі виготовляються з будь-яким виконанням опорних металоконструкцій (або без них) з різними варіаціями розташування приводів при збереженні заводського регулювання.

При розробці роз'єднувача були враховані новітні досягнення в цій галузі не тільки російської, а й світової промисловості.

Основні переваги роз'єднувачів серії

1. Застосовуються високоміцні стрижневі порцелянові ізолятори, що купуються тільки по імпорту.

2. Зварні алюмінієві струмопроводи з мінімальною кількістю контактних з'єднань обумовлюють багаторічна стабільне електричне опір.

3. розмикати контакти без додаткових пружин і шарнірів.

4. Міцні поворотні підстави на підшипниках кочення витримують великі згинальні навантаження, забезпечують стабільність механічних характеристик.

5. Наявність кожуха над нерухомим контактом заземлення, що забезпечує надійну його роботу в умовах утворення льоду до 20 мм.

6. Можливість роботи при температурах до мінус 60 ° С.

7. Підвищена механічна надійність: випробуваний на вчинення 11000 операцій з додатком до висновків кожної колонки навантаження, рівний 1200 Н, що імітує тяжіння проводів і вітрове навантаження.

8. Мінімальна технічне обслуговуванням при експлуатації.

9. Фіксоване положення провідних важелів приводу з переходом за «мертву» точку виключає можливість мимовільних перемикань під впливом зовнішніх факторів.

10. Рами і опорні металоконструкції роз'єднувача покриваються гарячим цинком.

11. Додаткова безпека: привід роз'єднувача розташований на крайній опорі, зовні, а контакти роз'єднувача при відключенні рухаються в напрямку від приводу.

12. Підвищена надійність прохідного контакту: паралельно його ламелей закріплені гнучкі зв'язку.

13. Закуплені за імпортом самозмазуючі шарніри, які не потребують обслуговування протягом всього терміну служби.

Рекламная кампания с трафаретами

Особливості кредитування.

Плюси і мінуси авіаперельоту

Термін служби і простота монтажу панелей.

Переваги та особливості кед від Converse