Термін служби і простота монтажу панелей.

Стельові панелі зайняли міцне місце серед оздоблювальних матеріалів. При ремонті найчастіше використовуються пластикові панелі. Вони підходять для всіх видів стель, а й у них є свої плюси і мінуси. Почнемо з достоїнств.

Термін служби і простота монтажу

До очевидних плюсів такого матеріалу для стелі можна віднести великий термін служби і простоту в монтажі. Панельний стелю можна зробити навіть самостійно на відміну, наприклад, від натяжної. Якщо ви не збираєтеся часто робити ремонт, то має сенс вибрати саме таку стелю. А якщо ви вмієте поводитися з інструментами і любите цю справу, то панельний стелю дозволить непогано заощадити на ремонті. До того ж монтаж освітлення з такими стелями також не складе великих труднощів.

Рунетки помогут Вам расслабиться после тяжелого дня и получить массу удовольствия в любое удобное для Вас время. онлайн 24/7.

«На панелі європейських виробників наша фірма, наприклад, дає клієнтам гарантію. А самі виробники дають як мінімум 5 років гарантії, деякі - 10. Панельні стелі швидко монтуються. І на відміну, наприклад, від малярних робіт, немає ні бруду, ні пилу. Також великим плюсом є швидкість установки. За один день можна зробити великий обсяг робіт.

Крихкість і сморід. Недоліки натяжних стель і так вони страшні

без цвілі

Панельний стелю, завдяки особливостям матеріалу, у якого немає часу, стійкий до розмноження бактерій і цвілі. Тому такі панелі часто використовують у ванних і душових, де підвищена вологість. До того ж такі стелі водонепроникні і вціліють, якщо вас затоплять сусіди.

«Якщо вас затоплять, то панелі легко відновлюються, досить протерти їх. Конструкція стелі не обрушиться ».

Пожежна безпека та ізоляція

Стельові панелі з ПВХ не просто стійкі до перепадів температури і не вигоряють на сонці, вони пожежобезпечні. Ви цілком можете замінити звичну електропроводку на схеми для установки світлодіодів, галогенних і точкових світильників. Що важливо для ремонту в квартирі, такі стелі екологічні і не виробляють неприємних запахів.

Стельові панелі також відрізняються хорошою звукоізоляцією, а це великий плюс для багатьох багатоквартирних будинків. І ще вони дозволяють додавати при монтажі стелі теплоізоляційні і додаткові звукоізоляційні матеріали. І при цьому стелі являють собою легку за вагою конструкцію.

Натяжна гламур. 10 ознак того, що вам пора робити

Широкий вибір кольору і фактури

До безперечних плюсів відноситься великий вибір кольорів і малюнків.

«У кожного виробника дуже великий вибір панелей. Є всі кольори, різні структури, малюнки, фотодрук. Зараз ринок пропонує практично всі ».

легкий догляд

Панельні стелі відрізняється простотою в догляді. Панелі можна легко помити водою або будь-яким миючим засобом, якщо необхідно. Наприклад, на кухнях з газовими плитами, кіптява від яких осідає на стелі, досить протерти панельний стелю вологою ганчірочкою.

«Для людини важливо, щоб можна було легко доглядати за покриттям, чистити. Такі стелі повністю відповідають цій вимозі. До того ж панелі можна підібрати під будь-який бюджет. Вони дешевше натяжних і рейкових ».

Балконная плита – основа вашего балкона

Технічні особливості та переваги роз

Как быстро заработать в Интернете

Термостійка Монтажна Піна