фасадна Шпаклівка

фасадна шпаклівка (шпаклівка)

підготовка підстави

Підстава під фасадну шпаклівку має бути сухим, міцним, очищеним від пилу, бруду, масел, залишків крейдяних і вапняних розчинів, а також старої штукатурки і фарби.

Підстава рекомендується попередньо вирівняти за допомогою однієї з фасдних штукатурок IVSIL (GROSS або THINER). Перед проведенням шпаклювальних робіт підставу необхідно обробити універсальною ґрунтовкою для внутрішніх і зовнішніх робіт IVSIL БАЗОВА.

приготування розчину

Суху суміш висипати в ємність з чистою водою з розрахунку 1 кг сухої суміші на 0, 3 ?? 0, 35 л води і ретельно перемішати електродрилем з насадкою, або ручним способом до отримання однорідної пластичної маси. Отриманий розчин витримати 5 ?? 10 хвилин і знову перемішати. Приготований розчин використовувати протягом 2 ?? 2, 5 годин.

застосування

Готова фасадна шпаклівка наності на попередньо підготовлену поверхню металевим шпателем шаром від 0, 5 до 8 мм. Шпатель до 30 см використовуйте при частковому вирівнюванні стіни, широке правило - при повному вирівнюванні.

При необхідності вирівнювання можна виконувати в кілька шарів за умови повного висихання попереднього шару (через 2 ?? 3 дні). Температура повітря і підстави повинні бути від + 5 ° C до + 30 ° C. Висохлий шар при необхідності відшліфувати тонким абразивним матеріалом.

Всі технічні характеристики дійсні при температурі 18-20 ° С і відносній вологості 60%

Цемент шпаклівка IVSIL ФАСАДНА виготовлена на основі імпортного білого цементу з мінеральним наповнювачем і комплексом полімерних добавок.

Фасадна фінішна цементна шпаклівка для вирівнювання стін і стель з бетону, цегли, якісної тонкої доведення цементних штукатурок під подальше обклеювання будь-яким покриттям або під фарбування всередині сухих, вологих приміщень і на фасадах будинків. Володіє відмінною пластичністю при нанесенні. При висиханні Фасадна шпаклівка не утворює тріщин, дозволяє виробляти легку шліфування для створення рівної гладкої поверхні. Після шліфування зберігає міцність, не кришиться і не мелють.

Завдяки високій міцності і адгезії, як застосування для внутрішніх робіт рекомендується як шпаклівка під важкі шпалери. Як водостійка і морозостійка фінішна цементна шпаклівка ІВСІЛ Фасадна рекомендується для робіт зовні будівель, на фасадах будинків у будь-яких кліматичних зонах, в тому числі з різкими перепадами температур і частими рясними опадами. Дивіться також по темі:

- супербелая фінішна цементна шпаклівка ФАСАДНА ЛЮКС, або повернутися в розділ шпаклівки.

Сухі суміші, шпаклівки Івсіл: Фасадна шпаклівка IVSIL для зовнішніх робіт, морозостійка цементна шпаклівка шпаклівка для фасадів.

Технічні характеристики

Пропорція замісу: л води на 1 кг суміші 0, 3 - 0, 35 Витрата при товщині шару 1 мм, на 1 кв.м 0, 9 - 1 кг Життєздатність розчину 2 - 2, 5 год Температура робіт і підстави від + 5 ° З до + 30 ° С Міцність на стиск 7, 5 МПа Міцність зчеплення 0, 6 МПа Упаковка мішок мішок 20 кг Колір світло-бежевий Досягнення повної міцності 28 діб Терміни схоплювання 24 години Максимальна крупність наповнювача 0, 1 мм (основна фракція)

грунт Шпаклівка

Епоксидна Шпаклівка

Рідка Шпаклівка

Еластична Шпаклівка

Масляна Шпаклівка