Епоксидна Шпаклівка

Шпаклівка епоксидна ЕП-0010

Шпаклівки епоксидні в Україні. Купити шпаклівки епоксидні


Відновлення емалі і ремонт сколів ванни або раковини

Постійне користування умивальником і ванною призводить до появи на їх емальованих поверхнях подряпин, відколів та інших пошкоджень. Невеликі пошкодження емалевого покриття виправити досить просто. Це, як правило, невеликі подряпини і відколи емалевого покриття. В цьому випадку для ремонту емалевої поверхні найкраще підійдуть спеціальні набори - реставратори емалі.
Для усунення більших дефектів поверхні потрібно заново повністю фарбувати виріб (ванну або раковину) або ж приймати рішення про покупку нової ванни і раковини. Одним з варіантів може стати покупка акрилового вкладиша для ванни.
Емаль ванни і раковини стійка до дії побутових хімікатів, гарячої та холодної води. Завдана гарячим способом на метал, вона є надійним захистом від агресивних середовищ і теоретично може триматися століттями. Однак цього не відбувається через різного роду механічних впливів на лакофарбове покриття раковин і ванн.

Подряпини - це менше зло: їх можна без особливих зусиль виправити, заполірована або підфарбувавши. А ось місце відколу емалі необхідно в будь-якому випадку попередньо зашпатлевать, щоб воно було рівним, і вода тут не накопичувалася.

Емальовані мийки, умивальники і ванни роблять зі звичайної сталі або чавуну. Коли захисний емалевий шар пошкоджений, метал починає іржавіти. Під захисним шаром іржа поширюється далі і далі, руйнуючи і емаль, і сам виріб. Краї відколів завжди гострі, з микротрещинами, вдаються в «здорову» емаль. Якщо пошкодження своєчасно не усунути, волога проникає в них і дефектну ділянку буде розширюватися.

фасадна Шпаклівка

Масляна Шпаклівка

Еластична Шпаклівка