Клей-Піна для пінополістиролу

порівняння поліуретанових

Клей-піна для екструдованого пінополістиролу

Компанія ДжіФлекс пропонує купити клей-піну для теплоізоляційних матеріалів від провідних виробників Євросоюзу, США, Канади. Ми пропонуємо зручний для клієнта графіка доставки і різні форми оплати.

- це однокомпонентний поліуретановий склад, застосовуваний для зовнішніх і внутрішніх робіт. Речовина твердне під впливом вологи і має високу адгезію до більшості будівельних основ: металу, дереву, каменю, а також обштукатурених, пофарбованим і лакованих поверхонь. Виняток становлять тефлон, силікон і поліетилен. Клейовий стик виходить міцним, але еластичним.

застосування

Клей для пінополістиролу застосовується в таких цілях.

Приклеювання. Склад використовується для фіксації фіброцементних і гіпсокартонних панелей в технології сухої забудови. З його допомогою також приклеюють декоративні дерев'яні, пластмасові, бляшані вироби до практично будь-яким будівельним підставах. Застосування цього клею дозволяє фіксувати на цементі, металі та цеглі фасонні деталі з пористого бетону, ізоляційні панелі з поліуретану, пінополістиролу, фенольних пен (PUR, PIR, XPS, EPS, PF), а також з пробки і мінеральної вати (зокрема, в термо- і звукоізоляції).

Ізоляція. Клей для пінополістиролу застосовується при теплоізоляції дахів, в тому числі з черепиці, а також стін підвалів, фундаментів і інших підземних частин будівель.

Ущільнення. Склад використовується для заповнення щілин, що з'явилися в процесі прирізки плит, при горизонтальній дилатації кладок. Також клей застосовується з метою ущільнення підвіконь і балконів, вікон підвалів і наземних поверхів (в споруджуваних або реставруються будівлях).

переваги

Мінімальні терміни виконання робіт. Застосування даного складу дозволяє скоротити термін підготовки продукту, так як для його використання потрібен тільки монтажний пістолет .

Економічність. Клей має низьку витрату: в залежності від виду складу одного балона вистачає на 8-12 м2 плит.

Екологічність. У складі клею для пінополістиролу відсутні гази, що руйнують озоновий шар.

Клей Пена для Пенопласта

Клей-Пена для Пенополистирола

КЛЕЙ-піна ТехноНІКОЛЬ для пінополістиролу

Клей Піна для Пінопласта