Клей Піна для Пінопласта

Клей піна для пінопласту

Клей піна для пінопласту - Ceresit CT 84 / Галерея / solid


Клей-піна - це порівняно новий монтажний матеріал, який поєднує в собі властивості стандартного клею і герметизуючої піни. Клейові склади даного типу найкраще підходять для приклеювання пористих теплоізоляційних матеріалів до основи, а так само склеюванні пористих ж конструкційних блоків між собою. По міцності отверділого складу цей клей можна розділити на три групи.

Клей -пена для піноблоку (будівельна) - відрізняється максимальною утримує здатністю, виступаючи відмінною заміною кладки розчинів. При використанні забезпечує високу розривну міцність стику.

• Для гіпсокартону піна (обробна) - призначена для внутрішнього застосування, тому має високий клас вогнестійкості. З гладкими поверхнями цей клей демонструє помітно гірший адгезію.

• Клей-піна для пінополістиролу, а також будь-яких інших тепло- і звукоізоляційних матеріалів, що випускаються в плитах і рулонах (мати не завжди придатні для приклеювання) - володіє порівняно невеликою утримує здатністю і мінімальною ціною, яка і послужила настільки великим її поширенню.

Клей-піна для пінополістиролу: купити на ГідроіСОЛ.Ру

Найбільш часто наші клієнти набувають піну по пінополістиролу і пінопласту (спіненого полістиролу). Представлена в нашому каталозі клей-піна для пінопласту використовується на будь-яких будівельних підставах (деревині, цеглі, блоках, бетоні). Підстави зовсім необов'язково гарантувати перед нанесенням клею, досить просто очистити і змочити (покращує адгезію). Застосовується при обклеюванні пінополістиролом будь-яких поверхонь.

Повний твердіння клей-піни для полістиролу настає протягом 24 годин, для попереднього схоплювання між клеять матеріалами достатньо 10-15 хвилин. Цим же часовим проміжком обмежена і корекція приєднаних до основи матеріалів. Більшість клеїв подібного типу призначені для застосування при плюсовій температурі (від +5 і вище), але існують також і спеціальні склади, температура експлуатації яких сягає -10.

Клей-Пена для Пенополистирола

Клей Пена для Пенопласта

Клей-Піна для пінополістиролу

Шпаклівка під шпалери

Шпаклівка для Підлоги