Монтажна Піна Оптом від Виробника

Монтажна піна VASmann

Монтажна піна і силіконові герметики VASmann оптом купити в


Монтажна піна відноситься до класу пінополіуретанових герметиків. Дана речовина складається з двох основних компонентів: поліолів і метілендіфенілдіізоціаната. Крім цього, при виробництві піни застосовується цілий ряд допоміжних засобів, таких, як піноутворювача, каталізатори, стабілізатори та інші речовини.

Історія

Монтажна піна була винайдена Отто Байєром в середині минулого століття. При цьому, спочатку дане речовина використовувалася в якості ізоляційних плит. Випуск же піни в аерозольних балонах почався в 70-х роках минулого століття. Перший такий балон був виготовлений однією з англійських компаній.

Використовуватися в будівельних цілях монтажна піна почала ще пізніше - тільки в середині 80-х років минулого століття. Вперше застосовувати її за призначенням почали в Швеції.

Властивості монтажної піни

Сьогодні монтажна піна використовується в основному як будівельний матеріал. Її широко застосовують для установки вікон і дверей і як утеплювач. Широкий спектр застосування даного матеріалу виник через його високих технічних характеристик:

- Відмінний монтажний склад. Нерідко монтажна піна використовується для того, щоб з'єднувати окремі частини різних конструкцій;

- Високі теплоізоляційні характеристики. За своїм теплоізоляційним характеристикам дана речовина виступає серйозним конкурентом базальтової вати і пінопласту - основним утеплителям, використовуваним на сьогоднішній день;

- Звукоізоляція. Хороший утеплювач на сьогоднішній день повинен володіти також пристойними звукоізоляційні характеристики. Даний матеріал може похвалитися відмінною звукоізоляційні властивості;

- Ущільнювальні властивості. Оскільки спочатку монтажна піна присутній в рідкому стані, то вона здатна прекрасно заповнювати всі щілини і проникати у важкодоступні місця, будучи при цьому відмінним ущільнювачем. Як ущільнювач, даний склад використовується при монтажі дверей і вікон.

Монтажная Пена Оптом от Производителя

Монтажний Пістолет для Піни

Монтажна Піна Без толуол

Монтажна Піна для Вікон

Монтажна Піна Водостійка