Монтажна Піна Водостійка

Купити монтажну піну : професійну або побутову?

Монтажна піна - незамінний матеріал в ремонтних, а також будівельних роботах. Нею можна заповнити пустоти і щілини, закрити шви і стики. Саме тому сфери застосування даного матеріалу так різноманітні: установка дверей і вікон, шумо- і теплоізоляція і т. Д. Водостійка різновид застосовується для герметизації окремих елементів конструкції. Використовувати монтажну піну можна при ремонтних і будівельних роботах з каменем, бетоном, деревом, залізом, пластиком.

У даній статті ми розглянемо види і характеристики цього матеріалу, розповімо вам, яка піна є кращою, як вибрати якісний продукт, скільки коштує професійна і побутова суміш, де купити цей товар дешево і який інтернет-магазин пропонує найширший вибір таких продуктів в Москві.

види

За складом:

  • Однокомпонентна. Більш проста в застосуванні. Така суміш найчастіше упакована в аерозольний балон. Використовується вона для герметизації швів і щілин. Даний засіб виробляється з полиола і ізоціаната. Хімічна реакція синтезу відбувається всередині балона і триває і після контакту з повітрям. На виході виходить поліуретан. Піноутворювачем (пропеллентом) виступає суміш знижених газів (изобутана, пропану і бутану).Ця суміш створює тиск, який допомагає піні виходити з балона. При контакті з повітрям склад перетворюється в піну і збільшується в об'ємі в 20-40 разів. Завдяки цій особливості продукція здатна заповнити найдрібніші щілини. Волога, яка міститься в повітрі, сприяє швидкому застиганню. Щоб зробити цей процес більш оперативним, можна попередньо зволожити поверхню, на яку буде завдано склад. Повне затвердіння відбувається протягом доби після нанесення. Поліуретан є прекрасним ізолятором, він міцний, не схильний до впливу вологи, нешкідливий для оточуючих.
  • Двокомпонентна. Складові цього кошти продаються в окремій тарі і змішуються безпосередньо перед нанесенням в строгій пропорції. Для цього можна використовувати спеціальну установку або окремий пістолет-змішувач. Двокомпонентна суміш застигає швидше навіть незважаючи на вологість повітря. Двокомпонентна суміш відноситься до розряду професійних засобів, оскільки працювати з нею непрофесіоналові досить важко. Перевагою є великий вихід. Ціна вище, ніж у однокомпонентного складу.

Монтажная Пена Водостойкая

Монтажна Піна Вартість

Монтажна Піна для Вікон