Монтажна Піна Пістолет

Якщо має бути масштабне

Монтажна піна Пістолет для монтажної піни і поліуретанового

0

Для роботи в будівельній бригаді або тривалого ремонту будинку потрібно придбати пістолет для піни монтажної. Всі професійні балони з пінополіуретаном випускаються зі спеціальною кришкою-байонетом, розрахованої на підключення цього інструменту. Один пістолет для піни може «обслужити» до кількох сотень балонів.

конструкція

По суті, пристрій пістолета для монтажної піни дуже просте. Це порожниста трубка з двома клапанами - через один речовина надходить з ємності (навертається на тримач зверху), через інший виходить назовні з наконечника. Подача здійснюється натисканням на курок. Також є рукоятка для зручного хвата.

Переваги використання інструменту

  • Точне дозування . Завдяки плавному Куркова механізму, легко можна видавити саме стільки піни, скільки потрібно, регулюючи при цьому швидкість потоку.
  • Зручне нанесення. Жорсткий стрижень з тонким наконечником дозволяє акуратно наносити речовина в будь-які щілини і важкодоступні місця (чого не може досягти досить товста трубка побутових балонів). А зручна рукоятка дає можливість тримати інструмент однією рукою і повертати під різними кутами.
  • Економна витрата . Як правило, пістолет під піну має більш вузький канал і форсунку, в порівнянні з пластиковим адаптером «побутових» туб. Це дозволяє краще і точніше розподіляти полімерне речовина. А завдяки герметичності всіх з'єднань, нерозтрачена піна в ємності, навернути на тримач, що не застигає протягом декількох днів (а іноді навіть тижнів).

особливості експлуатації

Балон встановлюється на пістолет зверху, і повинен перебувати в такому положенні, інакше вийдуть витісняють гази. Перед роботою його потрібно струсити (разом з інструментом). Спорожнілу ємність знімають, з усіх деталей (місць кріплення, стержня, корпусу і так далі) видаляють залишки піни за допомогою розчинників і спеціальних очищувачів.

Монтажная Пена Пистолет

Монтажна Піна Без толуол

Монтажна Піна Вартість