Монтажна Піна Вартість

Монтажна піна, Стандартна

Монтажна піна. Монтажна піна в Алмати. Монтажна піна Титан

Пінополіуретанова монтажна піна - це склад, який використовується для заповнення порожнин в стиках при монтажі вікон, дверних коробок і інших конструкцій. Також її застосовують для забивання щілин і тріщин при теплоізоляції приміщень.

Склад і властивості монтажної піни

Даний матеріал являє собою герметик на основі пінополіуретану. Його застосування почалося в 40-і роки минулого століття, тоді це були ізоляційні плити з поліуретану. У 70-ті роки склад у вигляді піни стали укладати в металеві балони під тиском і почали використовувати його в будівництві.

У складі такої піни - синтез ізоціаната і полиола. Піноутворювачем служить газ, ув'язнений разом з піною в балон, він же створює тиск, необхідний для виходу піни. Найчастіше застосовують суміш скраплених газів: пропану, бутану і ізобутану.

При виході з балона і взаємодії з повітрям будівельна піна розширюється, і її обсяг в десятки разів перевищує початковий. Наприклад, ступінь розширення у продукції побутового призначення може становити до 60%, у складів професійного класу це значення досягає 200 - 300%. Навіть у вузьких отворах склад, збільшуючись в обсязі, проникає у важкодоступні ділянки і заповнює їх. Вологість повітря сприяє застиганню матеріалу, його структура стає твердою, і він надійно закріплюється на поверхнях з цегли, бетону, дерева, металу та інших, за винятком силіконових, поліетиленових або замаслених. Застигла будівельна піна володіє не тільки скріпними властивостями і служить ущільнювачем, але ще забезпечує звуко- і теплоізоляцію .

Класифікація виробів

За температурі використання існує:

  • зимова - монтажна піна, яка може використовуватися в холодну пору року, не розпадається і добре виходить з балона при мінусовій температурі, в залежності від хімічного складу вона здатна витримувати мороз до -10 - -20 ° C;
  • річна - склад, призначений для роботи на вулиці в теплу пору року, відмінно підходить для ремонту всередині опалювальних приміщень, може застосовуватися при температурі повітря від 0 ° C і вище;
  • всесезонна - цей матеріал найбільш універсальний, тому що може використовуватися в широкому температурному діапазоні, зберігає свої властивості як в сильну спеку, наприклад, при +50 ° C, так і в холод при -20 ° C.

За горючості складу ділиться на групи:

  • протипожежна монтажна піна класу В1;
  • самозагасаюча класу В2;
  • горюча класу В3.

Монтажна Піна Водостійка

Монтажна Піна для Вікон

Монтажна Піна Властивості