Покриття підлоги

В обробці і інтер'єрі використовуйте тільки натуральні матеріали - дерево, камінь, тканини, кераміку. Нелогічно побудувати будинок з бруса, але стіни зашити пластиком. Головне, чим цікавий дизайн будинку з клеєного бруса - стіни взагалі не вимагають ні декоративного оздоблення, ні утеплення, ні ізоляції.

К Вашему вниманию комфортная и высококачественная подушка для беременных u кормящих матерей по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Для покриття підлоги використовуйте не ламінат, а паркетну дошку. За ціною вона не багато в чому виграє, зате в питаннях довговічності і експлуатації - абсолютний лідер. Паркетна дошка відрізняється від паркету способом виготовлення, тому і набагато дешевше його. Підкладка і підстава виконані з бюджетних порід (хвоя, сосна), тоді як верхня частина, на яку припадає основне навантаження - з дорогих міцних порід дерева. За паркетною дошкою легко доглядати - мити, натирати, циклювати. Ламінат навіть водою мити не рекомендується, так як з часом почнуть розкриватися шви.

Грамотна тенденція і оригінальні рішення. Дерев'яний будинок в стилі hi-tech - претендент на премію Гіннеса, але абсолютно нерозумний в реальному житті. Цей стиль підходить для просторих квартир, офісних приміщень, де потрібні суворі лаконічні форми, переважання скла і металу і загальна «холодність» простору.

Дизайн заміського будинку з клеєного бруса - це завжди тепла і затишна атмосфера, розслаблене настрій і дружня участь. Набагато більш доречними будуть стилі французький прованс, німецький рустик, російська дерев'яна хата, де дерево і його роль в інтер'єрі розкриваються повністю.

Увага до прибудинкової території - дерев'яний будинок вимагає певного оформлення в ландшафті. Важливо створити загальний стиль будинку і архітектурних елементів, підкресливши характерною навколишнім оточенням - дерева, кущі, квіти тощо.

Як працюють з дизайном будинку з клеєного бруса

дизайн заміського будинку з клеєного бруса всередині дизайн інтер'єру будинку з клеєного бруса всередині

Незважаючи на те, що у кожного є певна картинка свого будинку, реалізувати її так, як собі уявляєш, без освіти і досвіду практично неможливо. Всі дизайнери студії архітектури володіють колосальним досвідом в реалізації навіть найскладніших проектів, регулярно відвідують російські і міжнародні виставки і в курсі всіх останніх тенденцій. Ми розробляємо будь-який проект дизайну заміського будинку з клеєного бруса з урахуванням інженерних комунікацій, характеристики грунту, особливостей місцевості, навіть якщо ми говоримо тільки про місто. Це необхідний мінімум робіт, адже напевно ви хочете отримати не просто стильний інтер'єр, але зручне і комфортабельне простір, де грамотно продумано все до дрібниць.

Як вибрати цемент

Шпаклівка Novol

Авто Шпаклівка

Шпаклівка Клейов

Процесс утепления