Шпаклівка Клейов

Клейова шпаклівка Ветоніт

шпаклівка Ветоніт

Інтернет-магазин «Шкет» пропонує широкий вибір готових шпаклювальних сумішей для стін, стелі та інших поверхонь. В наявності шпаклівка клейова, вироблена на основі ПВА, акрилатна, водостійка, а також готова шпатлевочная паста. Сучасні матеріали дозволяють швидко і якісно вирішувати різноманітні завдання щодо усунення та коригування недоліків - тріщин, сколів, вибоїн, дірок і інших дефектів - і підготовці поверхні до фінальної обробці.

Шпаклівка акрилова і клейова

  • Акрилова шпаклівка. Цей вид належить до універсальних різновидів (підходить для внутрішніх і фасадних робіт). Особливий склад перешкоджає утворенню тріщин і усадки, в тому числі завдяки гарній щільності і дрібнозернистий. Може застосовуватися для здійснення різноманітних шпаклювальних робіт всередині і поза приміщенням: матеріал вологостійкий і інертний до температурних перепадів. Підходить для вирівнювання різних видів поверхонь: попередньо оштукатурених, з гіпсокартону, з бетону, з дерева. Також за допомогою неї можливо відновити пошкоджену штукатурку. Відрізняється екологічністю і зручністю використання. Після повного висихання можна відшліфувати і домогтися необхідної рівності поверхні. Припустимо нанесення як тонким, так і товстим шаром. Повністю підходить для застосування в домашніх умовах.
  • Шпаклівка клейова. За рахунок складу, що складається з суміші клейового компонента (10%), оліфи і крейди, даний вид вважається особливо міцним і легко наноситься на поверхню. Його використовують для шпаклювальною обробки оштукатурених поверхонь і поверхонь з бетону, дерева, для проведення реконструктивних робіт, підготовки стін і стелі до обклеювання шпалер, фарбування. Підходить для ручного застосування. Олійно-клейова шпаклівка може застосовуватися «в парі» з масляними фарбами без зміни її кольору.

Ціна шпаклівки залежить від її типу, виробника і обсягу. У нашому інтернет-магазині в Новосибірську представлена шпаклівка для стін різних виробників, як європейських, так і вітчизняних (Weber, Knauf, Tikkurila, Sheetrock, Веселка) і специфікацій (шпаклівка для дерева, акрилатна, олійно-клейова і ін.).

Шпаклівка латексна

Шпаклівка Шитрок

шпаклівка ПВА

Шпаклівка для Дерева

Шпаклівка Стелі