Поліуретановий Клей для пінополістиролу

Поліуретановий КЛЕЙ-піна ТехноНІКОЛЬ для пінополістиролу

опис продукції

Однокомпонентний поліуретановий клей для кріплення плит з пінополістиролу і екструзійного пінополістиролу (XPS). Складається з олігомерів ізоціанатів, що витісняє, газо- пропан / ізобутан. Має хорошу стійкість до вологості, цвілі, старіння, високу адгезію до бетону, цементним штукатуркам та іншим мінеральним підставах, а також до дерева, деревинно-стружкових плит, плит OSB, мозаїчної облицюванні і т. Д. Колір сірий.

Галузь застосування

КЛЕЙ-піна ТехноНІКОЛЬ для пінополістиролу призначений для кріплення плит з пінополістиролу і екструзійного пінополістиролу до основи при влаштуванні теплоізоляції зовнішніх і внутрішніх стін будівлі, дахів, підвалів, фундаментів, підлог як в нових, так і реконструйованих будинках.

Витрата балона 750 мл - 10-12 м². Витрата балона 400 мл - 2-4 м²

Виробництво робіт

Поверхня підстави очистити від забруднень. Для прискорення процесу затвердіння і поліпшення адгезії рекомендується попереднє зволоження робочої поверхні. Перед застосуванням балон необхідно струсити протягом 30 секунд. Нанести клей на приклеюємо поверхню і почекати близько 5 хвилин для повного розширення клею. Докласти панель з клеєм до основи і зафіксувати до моменту схоплювання. Протягом 15 хвилин допускається коригування положення панелі. Отвори і шви між панелями заповнити клеєм. Видалення надлишків клею проводиться за допомогою Очищувача піни ТехноНІКОЛЬ. Висохлий клей повинен бути захищений від потрапляння прямих УФ-променів. Застосовується при температурі від 0 ° С до + 35 ° С.

зберігання

Зберігати і перевозити балони з клеєм слід у вертикальному положенні, в сухих умовах при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. Допускається короткочасне (не більше 1 тижня) зниження температури до -20 градусів.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців.

транспортування

Клей транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах в один ряд по висоті відповідно до Правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду.

Полиуретановый Клей для Пенопласта

Полиуретановый Клей для Пенополистирола

Поліуретановий Клей для Пінопласту