шпаклівка Фугенфюллер

Шпаклівка для внутрішніх робіт "Фугенфіт"

є високоякісним матеріалом, виготовлених на основі гіпсу. Вона має вигляд порошку і готова до застосування після змішування водою. Призначена для заповнення отворів, шпаклювання тріщин, шпаклівка нерівностей, а також для кріплення анкерів, дюбелів та інших несучих елементів. Особливо добре показала себе при обробці стиків ГКЛ і ГКП. Має хорошу адгезію до цегли, цементобетонне, природного каменю, ГКЛ, деревини. Перед використанням шпаклівки поверхню елементів, що підлягають шпаклівки очищають від пилу, бруду і фарби. Основа, яку шпаклюють, повинна бути твердою і міцною.

Для виготовлення шпаклівки суху масу "Фугетфіт" в кількості 5 кг висипають у посудину з 2 л чистої води, витримують 3 хв і перемішують до утворення однорідної маси не містить грудочок. Витрата шпаклівки при закладення швів між ГКЛ становить 0, 25 кг / м2. Час використання готової шпаклівки - 20 хв. шпаклівку "Фугенфіт" зберігають в сухих приміщеннях на дерев'яному піддоні. Термін зберігання - 1 рік. Випускають в мішках масою 5 кг.

"Уніфлот" це спеціальна шпаклівка для закладення швів між ГКЛ і ГКП. При використанні цієї шпаклівки закладення швів виконують без застосування армуючих стрічок. Поверхня елементів, між якими шпаклюють шви, повинні бути чистими, сухими, жорсткими і міцними. Щоб виготовити шпаклівку, потрібно 2, 5 кг сухої суміші висипати в чисту ємність з 1 л чистої холодної води і перемішати кельмою або шпателем до консистенції сметани. Використовують суміш протягом 20 хв. Витрата шпаклівки залежить від форми кромок швів обробляються. Шпаклівку випускають в мішках (5 .25 кг) і зберігають в сухих приміщеннях на дерев'яному піддоні. Термін зберігання 6 міс.

Шпатлевка Фугенфюллер

Шпаклівка для Підлоги

Шпаклівка під шпалери

шпаклівка Геркулес