Шпаклівка під шпалери

Шпаклівка стін є основним етапом чистової обробки. Вирівнювання стін і стелі гіпсовими розчинами є необхідним для подальшої обклеювання шпалерами або фарбування будь-яких поверхонь. Шпаклівка стін дозволяє позбутися від відколів і тріщин при ремонті квартири, а також використовується для виведення форми в геометрично складних гіпсокартонних конструкціях. Компанія «Єдність» має в своєму штаті професійних майстрів внутрішньої обробки. Ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на шпаклювання стін і стелі по всьому місту Краснодару.

шпаклівка стін

Шпаклівка під шпалери

Шпаклівка під шпалери включає в себе кілька окремих робіт:
- грунтування поверхні;
- армування спеціальними матеріалами;
- шпаклювання поверхні гіпсовими сумішами.
Шпаклівка під шпалери від компанії «Єдність» проводиться з дотриманням технологій і має тривалий експлуатаційний період. Наші майстри використовують в роботі виключно високоякісні та перевірені матеріали від відомих виробників. Перед початком роботи ми консультуємо замовників за визначенням планів робіт і вибору матеріалів.

шпаклівка гіпсокартону

Шпаклівка гіпсокартону дозволяє створити ідеально рівну поверхню повністю готову для фарбування або будь-яких інших оздоблювальних робіт. У шпаклівки гіпсокартону використовуються додаткові матеріали, що дозволяють збільшувати міцність покриття, його довговічність. У шпатлевке гіпсокартону застосовуються:
- механо стрічки для скріплення гіпсокартонних швів;
- перфоровані куточки для створення ідеально рівних кутів в гіпсокартонних конструкціях;
- грунтові розчини для підвищення адгезії шпаклівок з гіпсокартоном.

Точне дотримання технології проведення робіт нашими майстрами забезпечує кінцевий результат високої якості.
Це означає, що поверхні прошпакльовані нашими фахівцями в Краснодарі будуть зберігати свій первісний вигляд набагато довше передбаченого СНиП РФ експлуатаційного періоду. Ми працюємо з душею!

Шпаклівка Стін під Шпалери

Шпаклівка старателі

Шпаклівка для Підлоги