Шпаклівка латексна

Шпаклівка латексна ТЕКС 8кг

Шпаклівка латексна ТЕКС 1,5кг від компанії Молоток купити в П'ятигорську


-Легко наноситься і шліфується

-мала усадка при висиханні

-Відмінна адгезія

Латексна шпаклівка по дереву « Colorika Aqua » - це екологічно чистий продукт, без запаху. Латексна шпаклівка по дереву «» - готовий до застосування продукт, не вимагає будь-якої професійної підготовки, має гарну адгезію (прилипання), швидко сохне, легко наноситься навіть на вертикальну поверхню, характеризується малою усадкою при висиханні і випускається різних кольорів імітують цінні породи деревини.

призначення:

Латексна шпаклівка по дереву «» - призначена заповнення щілин, тріщин, закладення пір, раковин, і виправлення дефектів деревини з метою підготовки поверхні до наступного фарбування водно-дисперсійними фарбами і лаками. Шпаклівка по дереву «» відмінно підходить для робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухні, ванні кімнати і т.д.).

Технічні дані

Склад: суспензія пігментів і наповнювачів у водній дисперсії акрилового сополімеру, спеціальні технологічні добавки, консервант, вода.

Метод нанесення :: Перед застосуванням шпаклівку перемішати до пастоподібного стану (при необхідності розбавити водою в кількості не більше 10% від обсягу шпаклівки). Шпаклівка наноситься на очищену від бруду і пилу поверхню гумовим або металевим шпателем, шаром не більше 1, 5 мм. При закладенні глибоких тріщин шпаклівку наносять в декілька шарів. Висохлі покриття відшліфувати шкіркою середньої зернистості, поверхню очистити. Зашпатлеванную поверхню прогрунтувати грунтовкою універсальною глибокого проникнення «.

Витрата: сумарний витрата в залежності від дефекту поверхні 200-500 г на м2.

Час висихання: Час сушіння між нанесення кожного шару при +200 С не більше 1 години, остаточне час сушіння при +200 С і відносній вологості 65% - 1-2 години.

Очищення інструменту: інструменти безпосередньо після застосування легко очищаються теплою водою з застосуванням миючих засобів.

Шпатлевка Латексная

Шпаклівка по Металу

Шпаклівка Полімерна

Шпаклівка Гіпсова

Шпаклівка Стелі