Шпаклівка Стелі

грунтовка потолка.jpg1.

2.

3.

4.

5.

6.

Вирівнювання стелі штукатуркою було і залишається класичним варіантом обробки при ремонті. Скоро все забудуть про новомодні натяжні стелі, як забули про модну в 90-х обробку стелі плиткою з полістиролу. За кілька століть штукатурка зазнала змін з появою на будівельному ринку штукатурних сумішей і станцій для машинного нанесення, але не в своїй популярності. Замість глини тепер використовуються спеціальні цементні і гіпсові штукатурні суміші заводського виготовлення, а механізований спосіб витіснив ручний.

Штукатурка стелі - найбільш трудомісткий процес при проведенні штукатурних робіт. На відміну від штукатурки стін такі роботи проблематично виконати своїми руками новачкові. Краще скористатися послугами маляра-штукатура або спеціалізованої фірми.

Штукатурка стелі часто виконується як початковий етап чорнової обробки при капітальному ремонті квартир, заміських будинків, офісів та інших об'єктів. Доцільно виконувати роботи з вирівнювання стелі спільно зі штукатуркою стін і укосів.

Високоякісна штукатурка стелі за низькими цінами
від лідера в області штукатурних роботи
по Санкт-Петербургу - компанії «MS-Строй»

Підстава для штукатурки стелі повинна бути міцною, наприклад, міжповерхове монолітне перекриття. Такі роблять у сучасних цегляно-монолітних будинках. Якщо у вас зроблені перекриття з окремих залізобетонних плит, то слід пам'ятати, що між стиками з часом можуть з'явитися тріщини. Як уникнути їх ми розповімо нижче.

Рекомендації по штукатурці стелі в різних приміщеннях

Вибір того чи іншого приміщення для штукатурки стелі завжди залишається за клієнтом. Якщо дозволяють кошти, то можна поштукатурити всю квартиру. Штукатурка залишиться назавжди і на таку поверхню можна в будь-який момент встановити декоративні короби для підсвічування, поклеїти шпалери, прикрасити декоративними елементи або декоративною штукатуркою.

Якщо у вас відсутній дизайн-проект, ви не знаєте, як прийняти правильне рішення, наш багатий досвід і поради допоможуть прийняти правильне рішення щодо вибору способу вирівнювання стелі в різних приміщеннях. Таким шляхом ми робили ремонт у своїй квартирі, а тепер може поділитися ним з вами.

рекомендації Житлові кімнати Найбільш підходять для проведення робіт. Розводка комунікацій (електричної розводки, сантехніки) в таких приміщеннях мінімальна. Варто також пам'ятати про екологічність самого матеріалу. На відміну від плівок ПВХ, що використовуються при монтажі натяжних стель, гіпс є природним екологічно чистим матеріалом не викликає алергію і регулюючим природний мікроклімат в приміщенні. Коридор Тут варто звернути увагу на форму приміщення і наявності комунікацій. Якщо по стелі піде додаткова розводка кабелю під ефірне телебачення або інтернет, форма коридору витягнута, а треба підсвітити всі ділянки за допомогою вбудованих ламп, то краще використовувати натяжна або підвісна стеля з гіпрока. Кухня Все залежить від побажання замовника. Приміщення не є вологим, а пари вологи при приготуванні їжі ніяк не позначаться на якості штукатурки з часом. Замаслилися поверхню в разі відсутності гарної витяжки простіше ошкурить і пофарбувати заново через кілька років, ніж міняти пожовклий натяжна стеля. У разі встановлення додаткових декоративних коробів для підсвічування можна виконати роботи частково. санвузлиtolshchina_shtukaturki_na_potolke.jpgТуалет, на відміну від ванної кімнати, складно назвати вологим приміщенням, в якому виконувати гіпсову штукатурку стелі не рекомендується. Часто туалет і ванна мають загальну систему вентиляції (транзитну вентиляцію з ванної через туалет). В даному випадку краще вибрати інший вид обробки стелі для цих приміщеннях. Найбільш популярним рішенням є алюмінієва рейкова стеля. Якщо ви все ж вирішили зробити штукатурку стелі у ванній, то робити її треба штукатуркою на цементній основі.

Ручна і машинна штукатурка

Для штукатурки стелі вручну потрібно постійно спускатися-підніматися з риштовання (лісів) для приготування розчину. Можна задіяти підсобника, який буде готувати суміш внизу і подавати її штукатуру. Це трохи прискорить швидкість виконання робіт, але ніколи не перевершить машинну штукатуру.

За допомогою штукатурної станції суміш завжди рівномірно перемішується з водою і подається на значні відстані по висоті, яка залежить від потужності штукатурної станції і може досягати декількох поверхів. Вбудований повітряний компресор продуктивністю 300-400 л / хв дозволяє робити набризк штукатурки під тиском. За рахунок чого збільшується адгезія (зчеплення) з поверхнею.

Життєздатність розчину штукатурної суміші при машинному нанесенні прагне до мінімуму. Після перемішування суміш відразу ж наноситься на стелю, а не стоїть у відрі по півгодини. Життєздатність багатьох гіпсових штукатурок при цьому становить не більше 1-1.5 години.

Швидкість штукатурки стелі при машинному способі бригадою з 2-х чоловік становить 60-80 м2 в день.

Штукатурка стелі під правило і по маяках

Перед проведенням робіт слід обов'язково перевірити перепади по висоті в кожній кімнаті, коридорі, вітальні. У разі, якщо перепади перевищують 25-30 мм, то слідують подумати про іншому методі вирівнювання стелі або розглянути можливість штукатурки по маяках з невеликим ухилом площині. Такий ухил можна виставити за допомогою лазерного будівника площин Bosch GLL, який ми використовуємо у своїй роботі.

При такому варіанті на стелі не буде хвиль, вся поверхня буде в одній площині, але з невеликою різницею по висоті в різних кутках кімнати. Якщо стеля повинна бути ідеально рівний стосовно всіх точок статі, то радимо розглянути інший вид обробки - натяжна стеля або підвісна стеля з гіпсокартону.

Важливо!
Максимальна товщина штукатурки стелі може становити не більше 25 мм. Для вирівнювання стелі з великими перепадами варто розглянути інші способи вирівнювання.

Товстий шар штукатурки через кілька років може втратити міцність з підставою, а що утворилися з плином часу порожнечі не витримають навантаження штукатурки. Вона може обвалитися під власною вагою, який при шарі 3 см на 1 квадратний метр приблизно дорівнює 1 мішку гіпсової штукатурки і становить 30 кг.

Підготовка стелі під фарбування. Оздоблення декоративними елементами

Штукатурка служить лише вирівнюючому шаром. Під фарбування потрібне додаткове шпатлювання. Розмір фракції (максимального розміру піщинок) в складі штукатурки на порядок вище, ніж фінішних шпаклівок. Дрібних подряпини і вибоїни закласти навіть гіпсовою штукатуркою не вийти. Тому після повного висихання поверхні перед фарбуванням треба попередньо прошпаклевать і ошкурить стелю. Для цих цілей підійде фінішна шпаклівка, яка продається як в готовому вигляді в відрах (Sheetrock, Ротбанд паста), так і сухі суміші, які перед нанесенням зачиняються водою (Ротбанд Фініш, Ветонит).

Якщо стеля має не єдину монолітну конструкцію, а складається з бетонних плит перекриття, то в місцях стиків з часом можуть з'явитися тріщини. Кілька способів вирішення проблеми - проклейка стиків штукатурної стеклотканевой або металевою сіткою (варто брати обов'язково оцинковану сітку, щоб уникнути подальшого появи іржі), закладення швів реставраційним гіпсокартоном товщиною 6 мм з подальшою штукатуркою.

Ремонтний флізелін від утворення мікротріщин
Малярський флізелін складається з целюлози і синтетичних волокон. Продається в рулонних шпалерах, наклеюється на поверхню перед фарбуванням з подальшою шпаклівкою стиків. Володіє армирующим властивістю, завдяки якому запобігає утворенню дрібних тріщин.

Прикрасити стелю можна за допомогою ліпнини
Перед фарбуванням на поверхню можна приклеїти декоративну ліпнину, фігурний декор, плінтуса з полістиролу або гіпсу. Такий вид обробки дозволить додати неповторність оселі, здивувати сусідів і друзів. Монтаж елементів можна виконати своїми руками за допомогою спеціального клею.

Ціни на вирівнювання стелі штукатуркою в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області

Основні критерії, що впливають на штукатурку стелі, залежать від якості, площі робіт, висоти приміщення і максимального шару. Чим більше обсяг, тим ціна нижче. Найдешевшим способом є штукатурка стелі «під правило». Така штукатурка дає лише візуальний ефект закладення невеликих щілин, дір і ям. При яскравому сонячному світлі або штучному освітленні від люстри можуть бути видні хвилі і викривлення.

Компанія «MS-Строй» пропонує тільки високоякісну штукатурку стелі. В даному випадку, вам не потрібно підганяти шпалери, стельові галтелі і інші декоративні елементи.

Порівняльна таблиця цін високоякісної штукатурки стелі під маяк

Новобудови Старий фонд Ручний спосіб від 500 ₽ від 600 ₽ і вище

Шпатлевка Стен

Шпаклівка Текс

Шпаклівка Клейов