Шпаклівка Стін

4548648684

Шпаклівка стін своїми руками: під шпалери і фарбування, технологія від


ЕТАПИ оздоблювальних робіт
Безумовно, ремонт в квартирі необхідно виконувати, дотримуючись певної логічній послідовності. Крім планування існують два практичних етапу оздоблювальних робіт, що складаються з певних, послідовних кроків.

Чорнова обробка є другим етапом після планування, що включає в себе наступні кроки:

1. демонтажні роботи та перепланування. А саме: обдирання слабо тримається штукатурки, демонтаж погано виконаної стяжки, знесення міжкімнатних перегородок і зведення нових, формування дверних прорізів, арок і так далі. Заміна вікон, якщо є така потреба. Установка підвіконь, застил їх поліетиленовою плівкою. Прибирання і винесення будівельного сміття. Підйом необхідних будівельних матеріалів в квартиру, достатніх для початку проведення чорнових робіт.
2. Розведення електропроводки, розводка опалення, водопроводу і каналізації. Розводка системи вентиляції. До даного етапу необхідно підійти вкрай відповідально і продумано. Переробити після будь-які елементи буде вкрай складно, практично неможливо, без капітального демонтажу вже виконаної чистової обробки. Пріоритет монтажу цих систем перед наступними етапами обробки обумовлений також необхідністю приховати їх від очей за допомогою штробления в стіни, монтажу гіпсокартонних коробів.
3. Установка якісної вхідних дверей.
4. Монтаж гіпсокартонних конструкцій, коробів для приховування систем водопостачання, вентиляції.
5. Знову прибирання та винос будівельного сміття.
6. Грунтування стін і стель ..
7. Стелі. Монтаж підвісних стель з гіпсокартону, або виштукатурює.
8. Штукатурка стін у всій квартирі, в тому числі у ванній кімнаті і туалеті. У санвузлах необхідно виконувати штукатурку стін по маяках тому, що далі будемо укладати кахельну плитку за рівнем, і по рівній площині.
9. Після штукатурки переходимо до облаштування стяжки на підлогах всієї квартири, в тому числі у ванній кімнаті і туалеті. Важливо не затягувати з цим етапом, так як стягуванні необхідно гарненько просохнути протягом одного місяця для можливості облаштування фінішними матеріалами (самовирівнюючі суміші, ламінат, паркет, лінолеум). Якщо потрібно зробити підлогу з підігрівом, то монтуємо на підлогу відображає матеріал (фольгований спінений поліетилен), нагрівальні елементи: металопластикові труби, підключені до джерела з гарячою водою, або електричний кабель. Далі відбувається заливка стяжки.
10. Базове шпатлювання всіх стін і стелі (якщо потрібно), гіпсокартонних конструкцій гіпсової шпаклівкою в два шари. Можливе використання малярської сітки, або скловолокна, для збільшення міцності підстави.
11. Укладання кахельної плитки в санвузлах, фартуха на кухні, на підлогах коридору, кухні тощо

Шпатлевка Стен

Шпаклівка Текс

Шпаклівка Novol

Шпаклівка Стелі