Авто Шпаклівка

Автошпатльовки «Тінейсік-Авто» (двокомпонентна)ТУ 2312-06-2012

Автомобільна шпаклівка, призначена для вирівнювання поверхонь при кузовних роботах в процесі виробництва і ремонту автомобілів, а також усунення дефектів і вирівнювання металевих і неметалевих поверхонь перед їх фарбуванням.
Відмінно захищає метал від корозії, міцний до ударів і згинаючих навантажень. Атмосферостійкий.

Двокомпонентна поліефірна шпаклівка, створена спеціально для вирівнювання невеликих пошкоджень автомобільних пластикових частин. Характеризується високою еластичністю і високу адгезію, легко шліфується. Спосіб застосування: Поверхня перед нанесенням очистити від пилу, старого лакофарбового покриття. Знежирити чистими розчинниками, висушити. Змішати необхідну кількість шпаклівки і затверджувача (100 г / 2-3 г). Ретельно перемішати протягом 1-2 хвилин до отримання однорідної за кольором складу. На підготовлену поверхню шпателем нанести шпаклівку шаром товщиною не більше 1 мм.Автошпатльовки «Тінейсік по пластику»Життєздатність складу 5-10 хвилин. При температурі 18-25 ° С шар шпаклівки готовий до шліфування через 20-30 хвилин. При необхідності нанесення більш товстого шару, повторити операцію після затвердіння попереднього шару. Шліфування виконувати «сухим» способом використовуючи абразив Р150-Р240.

ТУ 2312-06-2012

Професійна стеклонаполненная тонкодисперсна шпаклівка служить для усунення наскрізних дефектів, нанесення силових і захисних накладок на металеві та неметалеві поверхні. Відмінно захищає метал від корозії, міцна до ударів і згинаючих навантажень. Атмосферостійка.

Пропонуємо вашій увазі затверджувач поліефірних шпаклівок в тубах по 4, 5г і 15г.

Наш затверджувач є 50% пасту перекису бензоїлу в пластификаторе. Є повним аналогом отвердителей, якими комплектуються поліефірні шпаклівки всіх європейських виробників. Готується на основі вихідної сировини від Akzo Nobel. Таким чином, нашим затверджувачем можна доукомплектувати будь-яку імпортну поліефірную Автошпатльовки без втрати якості ремонтного покриття.

Авто Шпатлевка

Рідка Шпаклівка

Готова Шпаклівка