Еластична Шпаклівка

фасадна штукатурка фотоElastomeric Joint Compound (EJC) - високоеластична акрилова фінішна шпаклівка стін світло-сірого кольору. Виготовлена на полімерній основі. Застосовується для заповнення глибоких ушкоджень, швів і стиках, зовні і всередині кутів, закладення і вирівнювання тріщин в штукатурці, цеглі і вертикальних бетонних поверхнях. Також застосовується в якості вирівнюючої суміші для стін. Ідеально лягає на більшість будівельних поверхонь.

Характеристики та властивості фінішної шпаклівки

Укривістость / витрата шпаклівки
19-літрове відро розраховане на 110-150 метрів шва шириною 6, 3 мм.

Умови зберігання та термін придатності
Зберігати в прохолодному, сухому місці, не порушуючи упаковки. Термін придатності шпаклівки EJC становить 2 роки. Рекомендована температура зберігання від + 4 ° С до + 32 ° С.

Тара
Шпаклівка Еластомерік (EJC): відро 22, 4 кг / 19 л.

Ціна
19 л / 22 кг - 14.700 11.700 руб.

Нанесення шпаклівки EJC

Підготовка поверхні
Перед нанесенням фінішної шпаклівки EJC поверхню необхідно підготувати - вона повинна бути чистою, сухою і очищеною від пилу і забруднень.

Нанесення шпаклівки Elastomeric Joint Compound
Акрилова шпаклівка EJC наноситься на поверхню з використанням шпателя або кельми, розрівнюється кельмою з певним тиском, достатнім для заповнення швів. При нанесенні на внутрішні і зовнішні поверхні кутів, а також на інші складні поверхні використовуйте арматурну сітку.

Час висихання
Стандартний час висихання еластичною акриловою шпаклівки становить від 12 до 24 годин в залежності від температури і вологості.

Очищення поверхонь від шпаклівки EJC
Видалити шпаклівку з поверхні можна за допомогою води, так як шпаклівка EJC до свого висихання легко розчиняється у воді.

Обмеження
1. Під час нанесення і висихання засобу температура поверхні і навколишнього середовища повинні бути вище + 4 ° С.
2. Шпаклівку EJC не слід застосовувати на горизонтальних поверхнях.

Готова Шпаклівка

фасадна Шпаклівка

Масляна Шпаклівка