Монтажна піна порядок виконання робіт, області та правила застосування

Лист-подякаПочався опалювальний сезон. І новини, пов'язані з теплом (а в першу чергу - з його нестачею) знову знаходяться в центрі уваги влади і пересічних громадян. Зрозуміло, інтерес до «термопроблемам» виявляють у столицях і найближчих до них містах.

Низький коефіцієнт теплопровідності дозволяє використовувати ППУ як утеплювач промислових і цивільних будівель, різних трубопроводів, віконних і дверних прорізів, залізобетонних і цегляних конструкцій. Крім того, пінополіуретаном виробляють утеплення стін, покрівлі, підлоги, перекриття і фундаменту. Він також використовується для захисту і теплоізоляції енергетичного обладнання, холодильних камер, теплопроводів і кумулятивних ємностей.

Сучасні технології, інновації, енергозбереження є однією з ключових завдань сучасного суспільства.

В даний час актуально виробництво і використання вуликів з пінополіуретану . Це абсолютно нова і унікальна технологія виготовлення вуликів для бджіл.

Сучасні Технології Теплоізоляції

Останнім часом одні з найпопулярніших матеріалів при будівництві є монтажна піна. Вона зайняла витіснила такі застарілі засоби, як цемент + вода + клоччя, бітум, стрічки з мінеральної вати і інші, призначені для забивання щілин. Це й не дивно, адже цементом неможливо забити вузькі щілини. Піна ж легко проникає в важкі місця, надійно заповнює їх і твердне протягом декількох годин.

Така поведінка монтажної піни пояснюється її складом. Однокомпонентна пенополиуретановая маса упаковується в балон і закачується пропилен, тобто газ-витіснювач. Так само в балон додають 1-2 металеві кульки для збовтування піни.

Область застосування монтажної піни.

Піна після використання досить швидко застигає і перетворюється в жорстку монтажну масу, яка заповнює всі порожнечі в таких конструкціях, як коробки ...

​Правила использования монтажной пены в зимний период

Домашние животные и перевозки на дальние расстояния

Чому оформлення позики на чужий паспорт малоймовірно

Отримання дозволу на системи автономного опалення

Лазерне різання: переваги і область застосування