Морські перевезення вантажів

У наш час морські контейнерні вантажоперевезення досить агресивно конкурують з іншими видами транспортування. Такий спосіб обумовлюється відносною дешевизною, а також надійністю і достатньою практичністю. Кращим способом транспортування по фактору швидкості, звичайно ж, є авіаційний, але тут є один нюанс: така послуга буде коштувати на порядок більших витрат. Найчастіше має сенс використовувати схему доставки з більш довгим транзитним часом, але по економічним розцінками.

Морские перевозки грузов Вы можете осуществить без проблем, в целостности и сохранности, с учетом всех особенностей оформления документации по самой демократичной и доступной цене, без переплат.

Як згадувалося вище, одним з відмінних якостей морського способу перевезення, є порівняно низька вартість, яка пояснюється великим обсягом вантажів, що перевозяться судном - контейнеровози перевозять близько 10000 TEU (еквівалент 20-ти футового контейнера). Суднобудівні компанії, що займаються будівництвом вантажних суден - контейнеровозів, намагаються відповідати обсягам попиту на перевезення вантажів в контейнерах за світовими маршрутами, тому промислові підприємства ряду країн беруть участь в гонці за будівництво суден з усе більшою і більшою вантажомісткістю. На сьогоднішній день суднобудівна промисловість зробила крок досить далеко, а це сприяє ще більше надійності такого транспортування.

Статистика говорить нам про те, що в даній сфері зареєстровано найменше нещасних випадків. При перевезеннях вантажів морем Вам не треба думати, так як нинішній час пропонує безліч типів стандартних ISO контейнерів, пристосованих під всі види вантажів. У зв'язку з цим, актуальність морських вантажоперевезень не тільки не падає, але проолжает рости з кожним днем.

Морські перевезення

Морські перевезення вантажів - це один з найдешевших і надійних методів транспортування товарів. Маючи більш тривалий термін транспортування, контейнерні морські перевезення мають і ряд переваг, таких як вартість і надійність безпечної доставки практично по всьому світу.

Перевезення морем часто є частиною мультимодальних маршрутів і використовуються спільно з Аві, авто і залізничними перевезеннями, забезпечуючи доставку вантажу з пункту відправлення в пункт доставки.

Морські перевезення вантажів, контейнерні морські перевезення

При відправці великих обсягів вантажу з одного континенту на інший, і, в ряді випадків, і в межах материкового простору, контейнерні морські перевезення можуть стати кращою альтернативою залізничних перевезень.

У число партнерів нашої компанії входять декілька морських ліній, за сприяння яких ми здійснюємо океанські і морські контейнерні перевезення в будь-які порти, розташовані по всьому світу.

Сучасні морські контейнери розраховані для перевезення різних видів вантажів, в тому числі сипучих, рідких, палетованих і небезпечних.

Чуттєвий еротичний масаж

Пістолети для Монтажної Піни

Вогнетривка Монтажна Піна

Монтажний клей Момент Монтаж PRO