Вогнетривка Монтажна Піна

Вогнетривка монтажна піна Bau

Ogneza - Професійна вогнетривка монтажна піна Bau Master

Вогнетривка професійна монтажна піна.Призначена для герметизації, ізоляції та монтажу конструкцій з підвищеним класом вогнестійкості.
Вогнетривка монтажна піна для використання з аплікатором.Призначена для герметизації, ізоляції та монтажу конструкцій з підвищеним класом вогнестійкості.
NEW!REMONTIX PRO Fire StopПрофесійна вогнестійка монтажна піна.
NEW!REMONTIX PRO 65 Fire StopПрофесійнавогнестійка монтажна піна зі збільшеним виходом.

Корисна інформація:

Піна протипожежна - одна з різновидів піни монтажної. Її головною особливістю є висока вогнестійкість, тобто здатність витримувати вплив високих температур без руйнування, зберігати герметичність шва протягом трьох годин і унікальною властивість перешкоджати проникненню диму і газу всередину приміщення. Тому вогнетривка піна застосовується для конструкцій, до яких висувають підвищені протипожежні вимоги: громадські будівлі (школи, лікарні, магазини та ін.), Військові споруди і т.д.

Перед покупкою протипожежної піни обов'язково переконайтеся в наявності сертифікатів, які підтверджують унікальні протипожежні вогнестійкі (вогнетривкі) властивості піни. Для пожежонебезпечних місць вибирайте піну протипожежну з класом B1.

Вогнестійка піна використовується для установки і герметизації вогнетривких дверей, віконних блоків, підвіконь, фіксації стінних панелей, перегородок, ізоляції та фіксації труб і електропроводок в стінових прорізах.

Також як і звичайна професійна піна, піна монтажна протипожежна характеризується наступними властивостями: висока адгезія, низьке розширення, в'язкість, рівномірна пориста структура та ін. Застосовується вогнетривка піна тільки при плюсовій температурі від + 5 ° С.

В асортименті компанії для зручності покупців представлена піна вогнетривка професійна (для проведення масштабних робіт з використанням пістолета монтажного) і побутова (для виконання робіт невеликого обсягу з використанням трубочки-аплікатора).

Негорюча Монтажна Піна

Хороша Монтажна Піна

Термостійка Монтажна Піна