Розчинник Монтажної Піни

Очищувач-розчинник

Розчинники - УНІГАЗ


Піни монтажні обов'язково використовується при установці пластикових вікон. Нею заповнюють порожнечі і зазори між віконною конструкцією і блоком. Монтажна піна володіє прекрасною адгезією, стійкістю до будь-яких атмосферних проявів, вологості. Цей матеріал довговічний і прекрасно зберігає свої властивості весь термін експлуатації світлопрозорих конструкцій, для установки якої використовувався. Такі якості є незаперечним плюсом. Однак, в цьому випадку не обійтися без спеціальних засобів.

Цей розчинник створений спеціально для видалення поліуретанової піни з різних поверхонь. Універсальний засіб випускається у вигляді аерозолю. Для зручності використання виробники додають до балончика адаптер під монтажний пістолет. До складу очищувача входять хімічний розчинник, спирт і інші реагенти, що гарантують швидке видалення слідів піни з різних поверхонь: рук, інструменту, одягу.

Після застосування очищувача монтажної піни на поверхні не залишається слідів матеріалу, поверхня не липне. Невисока ціна спеціального розчинника і ефективність його використання роблять популярним цей матеріал серед професійних будівельників і приватних осіб, які стикаються з необхідністю залучення в різних процесах монтажної піни .

Як використовують очисники поліуретанової піни?

Найкраще розчинником очищається незасохшая піна. Однак і в разі із застарілими плямами його можна використовувати. Досить скребком акуратно видалити шар застиглого матеріалу, а потім видалити пляму, попередньо (за півгодини) оброблене аерозолем.

Очищувач монтажної піни не рекомендується використовувати для ПВХ поверхонь, так як розчинник може викликати пошкодження пластикової поверхні профілю, що знизить його декоративні показники. Для цих цілей краще використовувати спеціальний очищувач ПВХ.

Вироби з Монтажної Піни

Виробники Монтажної Піни

Розчинник для Монтажною Піни