Шпаклівка для Підлоги

шпаклівка паркетуОдним з найскладніших процесів в області циклювання і шліфування паркету є процедура шпаклівки щілин . З одного боку, дана процедура є досить важливим процесом, з іншого боку, досить складним, але не через технічні складнощі, а в силу того, що дерево є живим предметом побуту і має властивість до фізичного викривлення.

Кожна людина у якого є паркет, хоче завжди його бачити свіжим, оновленим і без щілин. Ми ж, в даний час пропонуємо нашим замовникам від 3-4 видів шпаклівки щілин:

  • Шпаклівка щілин на основі водно-дисперсійного матеріалу (це класичний варіант шпаклювального матеріалу, який можна застосувати практично до всіх видів паркетних підлог)
  • Шпаклівка щілин на основі спиртової маси-дисперсії (даний Шпаклювальний матеріал найчастіше застосовують для підлог, що володіють великими щілинами, приблизно до 1 см. Шпаклювальний матеріал володіє неприємним запахом)
  • Шпаклівка щілин на основі клейової маси (процедура не є технологічним процесом, описаним самим виробником, але спеціально розроблена в ТОВ «Перша Циклевочная Компанія» для складних підлог, де під паркетом міститься мінімальна кількість клейової маси, тобто паркет знаходиться в русі. Потрібно обов'язкова консультація технолога)

Відео паркетних робіт: шпаклівка щілин

При виконанні паркетних робіт дуже важливо розуміти, що шпаклівку щілин можна виконати в кілька шарів. Такий метод застосовується в ситуації, коли розмір щілини є великим або паркет погано тримається, при таких ситуаціях один шар шпаклівки паркету не зможе повноцінно закрити простір і досягти максимального ефекту.

шпаклівка паркету відновлення паркету Відновлення паркетної дошки відновлення паркету

Шпаклівка Полімерна

Шпаклівка для Авто

Шпаклівка для Дерева